3:2
3:1
- : -

Florbal Hodonín - TROOPERS Black 8:5
5. Lukáš Kolínek, 6. Benjamin Buraj, 28. Adam Zavoral, 28. Šimon Hanák, 29. Benjamin Buraj, 39. Lukáš Kolínek, 41. Benjamin Buraj, 45. Benjamin Buraj - 9. Boris Novotný, 13. Dominik Kučera, 19. Adam Zuščák, 25. Dominik Kučera, 37. Adam Zuščák; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexander Koštial ? - Jiří Šťastný ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:1;
45:00
44:15
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #99 Šimon Hanák (8:5).
42:52
Timeout TROOPERS Black
40:27
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #68 Tomáš Vrbík (7:5).
38:30
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #16 Maximilián Buraj (6:5).
36:05
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #25 Dominik Kučera (5:5).
30:00
30:00
28:52
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj bez asistence (5:4).
27:51
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #8 Benjamin Buraj (4:4).
27:00
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #33 Adam Zavoral, asistoval #35 Šimon Brovják (3:4).
26:51
Trestné střílení družstva Florbal Hodonín neproměnil #8 Benjamin Buraj.
24:49
Timeout Florbal Hodonín
24:47
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #7 Ondřej Navrátil (2:4).
23:39
Vyloučen hráč #99 Šimon Hanák družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:15
Vyloučen hráč #39 Adam Zuščák družstva TROOPERS Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:42
15:00
15:00
12:53
08:06
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #77 Boris Novotný, asistoval #18 Lukáš Gregr (2:1).
05:50
04:53
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #55 Pavel Vrbík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: David Kašpárek, Vojtěch Mičulka, Ondřej Navrátil, Adam Zuščák, Dominik Kučera