1:4
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 3:8
31. Jonáš Obermann, 43. Jakub Pekárek, 49. František Jílek - 7. Lukáš Suk, 20. Adam Klusoň, 22. Marek Zapletal, 24. Jáchym Eliáš, 27. Jáchym Eliáš, 34. Jakub Vařecha, 42. Marek Zapletal, 51. Adam Klusoň; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1 + Vojtěch Honzák 4:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Trojan 37 - Vítek Pospíchal 35; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:2;
Komentář domácích Paštika Marek (Trenér):
Zasloužená výhra hostů, pokud chceme v této soutěži hrát důstoujnou roli, musíme se zlepšit ve všem. Samozřejmě gratulujeme soupeři a jdeme se připravovat na další zápas.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Z naší strany ne příliš povedené utkání především ve hře na útočné polovině - víme na čem pracovat ale očekávám od hráčů větší snahu a soustředění v tomto ohledu tak, aby jsme to na čem pracujeme chtěli víc přenášet do hry. Soupeři díky za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 18:16
60:00
51:31
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za sekání.
50:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #4 Lukáš Suk (3:8).
48:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #11 Marek Honzák (3:7).
42:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #18 Richard Kellenberger (2:7).
41:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:7).
40:22
Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:18
40:00
33:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (1:6).
30:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:5).
26:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:5).
23:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #89 Michal Horák (0:4).
21:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #89 Michal Horák (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (0:2).
06:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #4 Lukáš Suk, asistoval #6 Marek Zapletal (0:1).
01:42
Vyloučen hráč #56 Tadeáš Rataj družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Michal Malec, Jakub Vařecha, Adam Klusoň, Tomáš Zeisel, Jáchym Eliáš