1:1
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - BLACK ANGELS 3:2pn
16. Matěj Novotný, 32. Vojtěch Holcman, N Vojtěch Spousta - 21. Michal Robek, 44. Adam Barchánek; rozhodčí: Michal Lipinský - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Vojtěch Teska ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #23 Oliver Stabenow , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #81 Josef Loučka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #89 Jiří Sovíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #21 Kryštof Milichovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #11 Jiří Janoštík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #83 Vojtěch Spousta a vstřelil rozhodující gól (3:2).
44:05
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #9 Matěj Hodač.
43:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #74 Michal Robek (2:2).
42:03
Timeout BLACK ANGELS
31:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #30 Vojtěch Holcman, asistoval #68 Milan Hradil (2:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:8
30:00
20:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #74 Michal Robek, asistoval #9 Matěj Hodač (1:1).
20:16
Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání.
19:29
Vyloučen hráč #39 Tomáš Daněk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
15:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #83 Vojtěch Spousta (1:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:12
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Alexander McIntosh.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U17: brankář: Tomáš Musil; hráči v poli: Adam Šikula, Vojtěch Spousta, Matěj Novotný, Kryštof Milichovský, Josef Koch