0:1
1:4
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - TRAPOL Tatran Střešovice 1:6
32. Patrik Šebek - 6. Jakub Klápa, 17. Štěpán Lovíšek, 31. Matěj Hejzlar, 32. Jakub Šolle, 35. Jakub Šolle, 42. Jakub Šolle; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Karel Schamberger 13 - Kryštof Pecka 22; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:10
45:00
41:18
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #15 Jakub Šolle, asistoval #10 Matěj Hejzlar (1:6).
34:55
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
34:55
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #15 Jakub Šolle, asistoval #14 Kryštof Klement (1:5).
31:59
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #15 Jakub Šolle bez asistence (1:4).
31:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #66 Jan Venera (1:3).
30:29
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #11 Adam Bureš (0:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:4
30:00
16:31
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #36 Jakub Klápa (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:5
15:00
12:19
Vyloučen hráč #3 Matěj Miclík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za blokování florbalky.
11:25
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black neproměnil #66 Jan Venera.
05:24
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #20 Adam Karel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů TRAPOL Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Karel Schamberger; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Petr Špaček, Aleš Chmelař, Filip Kohút