1:2
0:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 1:8
32. Tereza Šalátová - 7. Kamila Kaslová, 11. Martina Špetová, 15. Anna Alexandra Suková, 19. Ivana Drugdová, 25. Ivana Drugdová, 29. Anna Alexandra Suková, 46. Kamila Kaslová, 54. Andrea Žižková; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 25 - Kristýna Votýpková 22; po třetinách: 0:4, 1:2, 0:2;
Komentář domácích Pechánková Denisa (Vedoucí):
Zápas plný chyb zejména v obraně. Velkou část zahrály emoce na obou lavičkách. Jdeme se plně soustředit na zítřejší zápas s hlavou vztyčenou. Soupeřům přejeme šťasnou cestu domů.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Paradoxně nám dnes nejvíc ublížilo, že jsme poměrně brzy výrazně vedli. Ve zbytku zápasu jsme pak často hledali v jednoduchých situacích složitá řešení. Chválím holky za svědomité dodržení pokynů a zodpovědné bránění. Snad se nám do zítra zahojí šrámy a udržíme střeleckou formu. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
57:16
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
53:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #47 Lenka Přerostová (1:8).
47:15
Šalátová po přihrávce od Havlínové trefuje dnes druhou tyčku.
45:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová bez asistence (1:7).
44:58
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #95 Sára Bartschová.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
31:14
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #10 Nela Havlínová (1:6).
31:14
Kombinace Šalátové a Havlínové přináší první branku Litvínova. Byla to opět dlouhá nahrávka z poloviny.
30:15
Havlínová poslala dlouhou lobovanou přihrávku až před branku Šalátové, bohužel koncovka nedopadla, možná bylo už moc blízko branky.
28:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (0:6).
24:58
Bartschová si gólmanku položila, ale závěrečná střela backhandem šla bohužel vysoko.
24:20
Střela Weissové jde bohužel pro domácí nad branku.
24:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #76 Martina Špetová (0:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:15
20:00
18:03
18:03
To byl námaz na vzdálenější tyčku, takže proměnit bylo snadné.
16:10
Přerostová nedala ani nadvakrát, Kalousová pozorná.
14:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #47 Lenka Přerostová (0:3).
13:23
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
11:49
Vyloučen hráč #16 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
11:49
Marková strčila Tóthovou, ta jí to vrátila, sedět jde bohužel jen domácí hráčka za oplácení. Rozhodčí se nenechali přesvědčit.
10:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #21 Ivana Drugdová (0:2).
07:45
Šalátová trefuje tyčku.
06:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (0:1).
05:25
Střela domácích,kterou brankařka bez problémů vyráží.
03:10
Žižková to zkusila ze strany
01:54
Havlínová poslala padáček na hostující branku z půlky.
01:28
Šance Plzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková, Andrea Žižková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: hráči v poli: Leona Tancošová, Aneta Weissová, Nela Havlínová, Jitka Tóthová, Tereza Šalátová