1:1
0:0
- : -

FBK URUZ Valašské Meziříčí - Aligators U16 B 4:3pn
10. Kryštof Hrubec, 12. Miroslav Žárský, 14. Marek Zavadil, N Kryštof Zelénka - 5. Filip Sedláček, 12. Adam Rymeš, 24. Jakub Koudelka; rozhodčí: Adam Brázdil - Filip Maňas; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Kubíček ? - Matyáš Dufek ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 B hráč #6 Filip Sedláček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí hráč #89 Kryštof Zelénka a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 B hráč #12 Jakub Koudelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí hráč #90 Miroslav Žárský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 B hráč #4 Metoděj Sedláček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí hráč #29 Kryštof Hrubec , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
33:17
Vyloučen hráč #90 Miroslav Žárský družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře.
29:13
Trestné střílení družstva Aligators U16 B neproměnil #6 Filip Sedláček.
24:00
24:00
23:32
Branku družstva Aligators U16 B vstřelil #12 Jakub Koudelka bez asistence (3:3).
18:06
Vyloučen hráč #90 Miroslav Žárský družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:04
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #13 Marek Zavadil, asistoval #90 Miroslav Žárský (3:2).
12:00
12:00
11:49
Vyloučen hráč #9 Michal Sekerka družstva Aligators U16 B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:27
Branku družstva Aligators U16 B vstřelil #31 Adam Rymeš bez asistence (2:2).
11:11
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #90 Miroslav Žárský, asistoval #89 Kryštof Zelénka (2:1).
09:03
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #29 Kryštof Hrubec bez asistence (1:1).