2:3
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto  3:10
20. Marek Hromádko, 45. Martin Fuňk, 46. Adam Krátký - 6. Vojtěch Novák, 10. Vojtěch Pavlák, 13. David Vaňásek, 17. Adam Kobr, 20. Vojtěch Pavlák, 28. Adam Kobr, 31. Libor Knypl, 41. Vojtěch Pavlák, 43. Lukáš Rolenec, 59. Lukáš Večeře; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 33 - Tomáš Votroubek 41; po třetinách: 1:5, 0:2, 2:3;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
Dnešní zápas se vůbec nepovedl ve hře chybělo uplně vše. Náznaky zlepšení hry byli ve 3. třetině, ale to už bylo po zápase. Gratulujeme soupeřovy a děkujeme fanouškům.
Komentář hostů:
Dnešní zápas jsme takticky zvládli a bereme důležité tři body. Chvilkami nás trápila koncovka a zbytečné vyloučení. Děkujem soupeři za utkaní.
60:00
Střely ve 3. části: 16:18
60:00
58:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Lukáš Večeře, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:10).
58:25
Hra je tak živá, že zapisovatel nestíhá komentovat
52:43
Timeout FTC Vysoké Mýto
52:43
Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
48:24
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
47:28
Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky.
47:27
Další dvouminutová šance pro Skuteč
45:33
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (3:9).
45:32
Já na bráchu, brácha na mě a na třetí pokus míč konečně konší v bráně Vysokého Mýta
44:31
Fuňk trefuje pravý roh, čistě a nekompromisně
44:28
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #9 Marek Hromádko (2:9).
42:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Lukáš Rolenec, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (1:9).
40:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #8 Lukáš Rolenec (1:8).
33:48
Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
31:56
Fuňk vládne středu hřiště na domácí polovině
30:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (1:7).
27:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (1:6).
21:49
Zákroky Votroubka udivují halu. Na míčky je dnes jako magnet
20:23
Tohle je pro Skuteč příležitost. Dokáží v přesilovce upravit score?
20:22
Vyloučen hráč #7 Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:21
20:00
19:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (1:5).
19:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Marek Hromádko, asistoval #42 Karel Kuta (1:4).
14:30
Votroubek předvedl zákrok, který určitě stojí za zmínku. Tohle byla téměř stoprocentní šance.
12:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (0:3).
12:34
Vaňásek poslal Moravcovi skvěle mířenou střelu dolů k levé tyči, Moravec bez šance a míček končí v bráně
10:14
Dnešní zápas vypadá velmi vyrovnaně, vytvořit si zde šanci mají hráči těžké
09:43
05:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #8 Lukáš Rolenec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Haufer a Filip Vymlátil.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Votroubek; hráči v poli: Marek Cifra, Lukáš Rolenec, Vojtěch Novák, Vojtěch Pavlák, Lukáš Večeře
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Marek Hromádko, Martin Vojta, Karel Kuta, Kryštof Maňour, Jakub Hledík