0:1
4:4
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Šluknovsko Česká Lípa C 6:7
14. Lukáš Jarolímek, 15. Jan Šusta, 32. Lukáš Jarolímek, 36. Jan Kantor, 36. Lukáš Jarolímek, 43. Marcel Najman - 5. Jiří Drahoňovský, 12. Jan Štefáček, 29. Luboš Malina, 35. Luboš Malina, 36. Petr Vondráček, 36. Petr Vondráček, 38. Petr Vondráček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Ladislav Láska; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Maňák 31 - Milan Švajcr 37; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:4;
45:00
Střely ve 3. části: 14:13
45:00
44:28
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa C
42:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #81 Marcel Najman, asistoval #47 Vojtěch Čivrný (6:7).
40:33
Timeout FLORBAL JABLONEC
40:33
Vyloučen hráč #11 Jan Štefáček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
38:38
Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování.
37:50
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #29 Jan Pondělíček (5:7).
35:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #25 Jiří Otáhal (5:6).
35:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #14 Adam Podzimek (5:5).
35:15
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (4:5).
35:11
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček z trestného střílení (3:5).
34:59
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #46 Luboš Malina, asistoval #22 Petr Vondráček (3:4).
31:07
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #6 Jan Kantor (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:16
30:00
28:18
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #46 Luboš Malina, asistoval #25 Jiří Otáhal (2:3).
17:04
Vyloučen hráč #44 Dominik Hájek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:9
15:00
14:11
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #28 Jan Šusta, asistoval #81 Marcel Najman (2:2).
13:33
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #48 Jiří Kočíb (1:2).
11:30
Vyloučen hráč #17 Jakub Horčička družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
11:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #11 Jan Štefáček, asistoval #22 Petr Vondráček (0:2).
04:39
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #16 Jiří Drahoňovský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Ladislav Láska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa C:
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Adam Podzimek, Vojtěch Čivrný, Lukáš Jarolímek, Marek Černý, Jan Kantor