4:0
2:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Ústí 7:5
13. Jakub Trojáček, 24. Daniel Dolejš, 32. Patrik Novotný, 38. Petr Heřmánek, 39. Petr Dvořák, 49. Filip Prokop, 51. Petr Dvořák - 9. Aleš Vlach, 11. Matěj Hruštinec, 20. Tadeáš Weber, 50. Marek Chroustovský, 52. Marek Chroustovský; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Lukáč; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Hejný 20 - Matěj Dobosz 22; po třetinách: 1:3, 4:0, 2:2;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Po ne příliž povedené první třetině jsme se dobře zorganizovali do druhé, začali jsme hrát to co jsme si řekli a začali proměňovat šance, to rozhodlo dnešní zápas. Děkuji soupeři za velmi vyrovnaný boj a přeji jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes úplně stejný zápas jako včera. Odehrajeme skvěle první třetinu, do druhé nastoupíme s tím, že to půjde samo, přestaneme se soustředit a soupeř nám odskočí. Ve třetí třetině jsme hráli opět jako v první třetině a výkon byl úplně diametrélně odlišný oproti druhé třetině. Pokud nebudeme hrát celý zápas stejně, tak nemůžeme nikoho porazit a zvlášť pokud nebudeme proměňovat šance, to je další věc, která nás neustále sráží. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
58:25
Domácí hned po skončení oslabení vyrazili do útoku.
56:21
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:20
Hejný opět zabraňuje snížení skóre.
53:14
Další brance hostů zabránil svým rychlím zákrokem domácí golman.
52:44
Oslabení domácím zatím potíže očividně nedělá, protože se ženou do útoku.
52:31
Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka.
52:00
Chyba v domácí obraně málem skončila brankou hostů.
51:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #88 Aleš Vlach (7:5).
50:56
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (7:4).
49:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #16 Tadeáš Weber (6:4).
49:17
Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop, asistoval #93 Vojtěch Kodad (6:3).
47:30
Hosté zatím neměli ani jednu střelu na golmana domácích.
41:30
Chybu hostů v obraně se snažili domácí potrestat gólem, bohožel pro domácí golman hostů tuto akci zastavil svým zákrokem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
38:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (5:3).
37:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek bez asistence (4:3).
36:00
Sólová akce Patrika Novotného bohužel pro domácí branku nepřinesla.
31:06
Domácí po krásné kombinaci vyrovávají skóre.
31:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (3:3).
30:38
Domácí chtěli z rozehrávky vyrovnat skóre, golman hostů tomu ale zabránil.
26:25
Vyloučen hráč #22 Jiří Jankovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
25:30
Hra se zatím odehrává na polovině domácích.
23:17
Po krásné kombinaci domácí snižují skóre.
23:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #6 Filip Prokop (2:3).
20:20
Po vyhrané buli jdou hosté okamžitě do střelby, kterou domácí golman zastavil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
19:18
Krásnou kombinací před brankou domácích zajišťuje hostům zvýšení skóre.
19:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #88 Aleš Vlach (1:3).
16:17
Další skvělý zákrok golmana domácích, kterým zabraňuje zvýšením skóre hostů.
13:33
Další střele hostů zabránil svým zákrokem golman domácích.
12:31
Domácí po krásné kombinaci snižují skóre.
12:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:2).
11:49
Další střela domácích, která těsně nekončí gólem.
10:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Matěj Hruštinec, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (0:2).
08:16
Krásná akce hostů jim zaručuje první gól utkání.
08:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Aleš Vlach, asistoval #22 Jiří Jankovský (0:1).
01:58
Další střela domácích, další skvělý zákrok hostujícího golmana.
00:11
Buli vyhrál tým domácích, který okamžitě šel do střely, brankář hostů tuto střelu ovšem zastavil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jan Lukáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Jan Samuel Polák, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach, Marek Chroustovský
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Eduard Chalupa, Martin Schorník, Petr Heřmánek, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček