2:3
2:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - SC Podještědí Č. Dub 4:8
16. Michal Nápravník, 29. Samuel Synek, 35. Michal Nápravník, 44. Michal Nápravník - 15. Adam Topinka, 15. Adam Topinka, 19. Jakub Švarc, 23. Jakub Švarc, 29. Jakub Švarc, 40. Jakub Švarc, 42. Marek Prošek, 45. Jakub Šenberk; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:5 + Adam Topinka OS; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Martin Příhoda 22 - Michal Charousek 37; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 20:15
45:00
44:59
V oslabení: 1:4.
44:57
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #3 Jakub Šenberk, asistoval #13 Jan Kopecký (4:8).
44:45
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub - osobní trest.
44:45
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
43:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #82 Michal Nápravník, asistoval #23 Daniel Tattermusch (4:7).
41:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #3 Jakub Šenberk (3:7).
39:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc bez asistence (3:6).
38:43
Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za držení.
34:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #82 Michal Nápravník, asistoval #7 Bořek Dundr (3:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:7
30:00
28:20
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #13 Jan Kopecký (2:5).
28:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #23 Daniel Tattermusch (2:4).
27:06
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
24:50
Vyloučen hráč #6 Jan Kuntoš družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
22:07
18:38
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #3 Jakub Šenberk (1:3).
18:10
Vyloučen hráč #23 Daniel Tattermusch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #82 Michal Nápravník, asistoval #67 Samuel Synek (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:8
15:00
14:25
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #9 Jakub Švarc (0:2).
14:13
13:36
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Mikásek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
10:35
Vyloučen hráč #39 Pavel Janský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
07:47
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za blokování florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Bořek Dundr, Pavel Janský, Michal Nápravník, Samuel Synek, Daniel Tattermusch