3:1
4:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) A - SOKOLI Pardubice U50/B 9:3
1. Matěj Strnad, 1. Pavel Bartoš, 21. Matyáš Rolenec, 24. Matěj Strnad, 30. Filip Srna, 33. Petr Bartoš, 35. Matěj Strnad, 38. Filip Srna, 45. Matyáš Rolenec - 8. Filip Hoffman, 10. Jiří Smolík, 17. Jiří Smolík; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Charouz 19 - Martin Paukrt 30; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:0;
Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér):
Zápas byl velmi náročný a vyhrocený. Udělali jsme několik chyb, které musíme zlepšit, celkově jsem ale s výkonem týmu spokojený a jsem rád za pěkné vítězství. Děkuji týmu za skvělý výkon, rozhodčím a soupeři za kvalitní zápas a divákům za úžasnou atmosféru.
45:00
Střely ve 3. části: 18:7
45:00
44:51
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec, asistoval #2 Adam Falta (9:3).
44:51
A Maty Rolenec zakončuje zápas gólem v přesilovce.
44:07
Vyloučen hráč #10 Filip Hoffman družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:07
Trutnov si poslední minutu zápasu také vykouší hru proti čtyřem.
42:50
Sokoli se prokombinovali až k prázdné brance, nedokázali však vsítit. Na druhé straně téměř propadl brankáři rychlý protiútok, podařilo se mu ale míček vytěsnit.
41:10
Úplně sám se teď s míčkem ocitl na okraji malého brankoviště sokolský útočník, nastřelil ale pouze připraveného Cháru.
40:39
Emoce na hřišti by se skutečně daly krájet, někteří hráči nesou psychický tlak hůře než ostatní.
39:45
A na druhé straně nezaostává ani Honza Charouz, který likviduje jakoukoliv střelu, co se jen přiblíží k jeho svatyni.
39:00
Na pardubickou branku letí jedna střela za druhou. Brankář Sokolů je ve výborné formě, všechno mít ale nemůže.
37:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #78 Matyáš Ioanidis (8:3).
37:09
Tečí před brankou se znovu do zápisu dostává Filda Srna, tečovanou střelu vyslal z dálky místní amatérský kulturista Maty Ioanidis.
34:35
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (7:3).
34:35
A Matěj "Koumák" Strnad kompletuje hattrick! Skvělá oslava narozenin trutnovské osmdesátosmičky.
33:30
Sokoli kontrují dlouhou střelou, kterou ale likviduje Honza Charouz, který se o chvilku později zapojuje fotbalově dokonce i do rozehrávky.
32:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (6:3).
32:38
Bratrské duo opět úřaduje, tentokrát se do střely ze střední vzdálenosti položil kapitán týmu Péťa Bartoš.
31:00
I poslední třetina začíná ve vysokém tempu, jako by zápas teprve začal.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:8
30:00
29:47
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #12 Filip Vymlátil (5:3).
29:47
O navýšení skóre se postarali Filda "Srnič" Srna a dnes výborně hrající obránce Filda Vymlátil.
28:45
Trutnovský kapitán Péťa Bartoš prověřil soupeřova gólmana pumelicí až z poloviny hřiště.
27:45
Sokoli ale též ohrožují soupeřovu branku a to hlavně střelami z dlouhé vzdálenosti a rychlými breaky.
26:30
Hráči Trutnova znovu tlačí a celá sokolská pětka se mačká téměř na prostoru velkého brankoviště.
24:50
Právě jsme téměř ztratili komunikační médium, když se hráči rozhodli vyřídit si své účty v souboji přímo před zápisovým stolkem, který byl soubojem též mízně zasažen.
23:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #4 Jakub Mládek (4:3).
23:11
Po uzamčení Pardubic kolem vastní branky našel skulinu v obraně Koumák Strnad, asistoval mu nejdrobnější, ale zároveň nejšikovnější bek týmu, Kubík Mládek.
22:00
Domácí tým žene k výkonům početná skupina diváků v čele s bubeníkem Petrem Akštejnem a vytváří neskutečnou atmosféru.
21:20
Sledujeme velké šance na obou stranách, brankáři jsou ale ve skvělé formě.
20:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec bez asistence (3:3).
20:28
Maty Rolenec, před několika málo okamžiky trestaný, v krásném úniku vyrovnává stav utkání.
19:52
Trutnov přesilovku ustál.
17:52
Vyloučen hráč #71 Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:52
Trutnov nabízí po tvrdém zákroku v rohu Pardubicím další přesilovku.
17:45
Hraje se velmi tvrdý, fyzický florbal a souboje se vyostřují.
16:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #11 Jiří Smolík bez asistence (2:3).
16:03
Po chybě v trutnovské rozehrávce se Sokolům podařilo ujmout těsného vedení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:7
15:00
14:55
Oba gólmani ukazují to nejlepší, co umí.
13:05
Po tvrdém střetu ná půlce hřiště zůstávají oba účastníci na zemi s vyraženým dechem, zdá se ale, že budou oba v pořádku.
12:55
Trutnov si znovu buduje tlak před soupeřovou brankou.
11:26
Následující přesilovku pět na čtyři již Trutnovští udrželi.
09:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #11 Jiří Smolík, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:2).
09:49
Trutnov ve třech hráčích nezabránil gólu a Pardubice dorovnávají skóre.
09:26
Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nesportovní chování.
09:26
Pardubice si vyzkouší přesilovku pět na tři.
08:56
Vyloučen hráč #10 Filip Srna družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za bránění ve hře.
08:56
Trutnov nabízí Prdubicím přesilovou hru.
07:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman bez asistence (2:1).
07:46
Sokoli z rozehrávky před trutnovskou brankou střílí první gól.
06:50
Koumák nasadil pardubickému obránci krásné jesle, následná střela však měla trajektorii komety a branku obloukem přeletěla.
05:00
Pardubický gólman má plné ruce práce, z trutnovských holí na něj prší jedna střela za druhou.
03:30
Sokoli se pokoušejí odpovědět po rozehře z rohu, střelu však likviduje trutnovský gólman Honza "Chára" Charouz.
01:00
Trutnovští borci do posledního zápasu dne vstoupili ve velkém stylu a rychle odskakují do dvoubrankového vedení. O první branku se postarala kouzelná dvojčata Péťa a Pája Bartošovi, druhou vsítily trutnovské "věže" Matěj "Komák" Strnad a Martin "Mečoun" Mečíř.
00:30
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (2:0).