3:1
- : -
IBK Holice

Finance Novák FBK Jičín - IBK Holice 8:4
8. Tomáš Ouhrabka, 14. Tomáš Valkoun, 17. Tomáš Valkoun, 24. Jan Štál, 30. Tomáš Ouhrabka, 39. Tomáš Valkoun, 40. Tomáš Valkoun, 45. Tomáš Valkoun - 3. Jakub Tlučhoř, 22. Matyáš Viktora, 23. Daniel Bořetický, 43. Ondřej Shejbal; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 4 + Marek Hubaček 4:3 + Jan Fišar 4 + Tomáš Číhař 4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Petr Líbal 16 - Michal Dušek 13; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:1;
Komentář domácích Ouhrabka Pavel (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas, zápas nám prohrály individuální chyby a příliš mnoho oslabení.
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:30
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #6 Jan Štál (8:4).
43:35
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
42:23
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Ondřej Shejbal, asistoval #82 Jan Fišar (7:4).
41:56
I když skóre začíná být jasně ve prospěch Jičína, hra zůstává stále ve vysokém tempu.
39:43
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (7:3).
38:57
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #99 Adam Florian (6:3).
36:33
Hráčům Holic se nabízí zajímavá příležitost snížit skóre, a to v podobě přesilovky 5 na 3
36:16
Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky.
34:42
Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
31:37
Hra se trochu uklidnila, ale pořád je na co koukat!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
29:46
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za hra rukou.
29:16
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #23 Denis Lenfeld (5:3).
28:08
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za zdržování hry.
23:09
To už neplatí, jelikož Štál posílá Jičín znovu do vedení.
23:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Jan Štál, asistoval #35 Ondřej Kabelka (4:3).
22:45
Dva slepené góly Holic a zápas nám začíná od nuly.
22:44
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (3:3).
21:57
Branku družstva IBK Holice vstřelil #17 Matyáš Viktora, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (3:2).
21:35
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
19:50
Dnešní utkání je plné ostrých soubojů, které jsou často za hranicí pravidel. I proto rozhodčí již udělili třetí trest 2+2. Tomu říkám pořádná víkendová liga.
19:32
Vyloučen hráč #24 Tomáš Číhař družstva IBK Holice na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
17:00
Golman Holic předvádí fantastický výkon, ale ani on nedokázal zabránit dalšímu gólu Jičína.
16:59
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #2 Tomáš Houška (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:6
15:00
13:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (2:1).
11:26
Vyloučen hráč #82 Jan Fišar družstva IBK Holice na 2+2 minuty za hrubost.
11:13
07:41
A máme tu vyrovnání. Tomáš Ouhrabka se o něj postaral při vlastním oslabení.
07:40
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:1).
07:30
Holice vstřelují další branku, ale rozhočí jim jí neuznal, jelikož se jeden z útočících hráčů dopustil sekání.
05:36
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost.
02:19
Holice se zkraje utkání ujímají vedení. Dokáže na to Jičín odpovědět?
02:18
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: Ondřej Shejbal, David Sušil, Tomáš Faltejsek, Jakub Tlučhoř, Daniel Bořetický
00:00
Line-up domácích Finance Novák FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Vojtěch Haken, Jan Klamrt, Tomáš Valkoun, Tomáš Ouhrabka, Tomáš Houška