2:3
- : -
IBK Holice

FBC Dobruška - IBK Holice 6:8
4. David Hroch, 7. Jan Flegl, 22. Jan Flegl, 25. David Janeček, 42. Jan Čtvrtečka, 44. Jan Čtvrtečka - 13. Tomáš Číhař, 16. Jan Fišar, 20. Michael Novák, 20. Jakub Tlučhoř, 26. Jan Fišar, 31. Tomáš Faltejsek, 39. Tomáš Číhař, 40. Daniel Bořetický; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 12 - Michal Dušek 16; po třetinách: 2:1, 2:4, 2:3;
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
Děkuji soupeři za zápas, z naší strany jsme odvedli výborný výkon ve všech třetinách.
45:00
Střely ve 3. části: 8:6
45:00
43:19
Čeká ná strhující závěr utkání. Holice si vybírají svůj timeout aby srovnali obranné řady.
43:18
Timeout IBK Holice
43:18
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #87 Adam Kováč (6:8).
43:18
A vyplácí se...
42:26
Dobruška se odhodlala ke hře bez golmana.
41:02
A přišli, do konce zápasu nám zbývají 4 minuty a Dobruška snižuje na rozdíl 3 branek.
41:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (5:8).
39:43
Další gól v síti Dobrušky donutil jejich trenéra k výběru Timeoutu, přijdou domácí s něčím novým?
39:42
Timeout FBC Dobruška
39:42
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #82 Jan Fišar (4:8).
39:00
Čas na vyrovnání se krátí, a Holice to svou další brankou vůbec neulehčují
38:35
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (4:7).
36:06
Brankář Dobrušky se nechce nechat zastínit svým kolegou na druhé straně a připisuje si taktéž výtečný zákrok.
35:46
Hráči Dobrušky se snaží najít recept na Gólmana Holic, avšak marně.
33:12
Hra se přiostřuje a zápas míří do finále. Narozdíl od Chorvatů.
32:16
Skrytá střela hráče Holic prolétla těsně kolem brány.
30:19
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:6).
29:43
Střela domácích končí mimo. Po siréně ještě zvonila tyčka.
29:00
Holice v závěru šlápli na pedál a hrají velmi aktivně.
26:00
Dobruška dostala gol v přesilovce a snaží se o srovnání, střelbu blokují Holice.
25:35
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #1 Michal Dušek (4:5).
24:59
Dobruška rozehrává přesilovku, míček jezdí z hole na hůl.
24:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #66 David Janeček, asistoval #88 Marek Matějů (4:4).
24:17
Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
23:33
Dobruška se snaží o srovnání, je na balonku, ale Holice urputně brání a hrozí z protiútoků.
21:34
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #21 Jan Černý (3:4).
21:34
Neuvěřitlný vingl..
19:51
Dobruška soupeře hned zatlačila, ale střela mířila pouze doprostřed brány a tak skore zůstává nezměněno.
19:30
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř bez asistence (2:4).
19:30
Vzápětí Holice odskakují do dvougolového vedení, když vstřelili gol výběhem zpoza brány. Pokuí se Dobruška o odpověď?
19:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #60 Michael Novák, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (2:3).
19:10
Holice se prosazují z dorážky.
18:33
Po úvodní opatrné pasáži Holic srovnali a nyní sledujeme zápas nahoru dolů.
17:16
Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #82 Jan Fišar.
15:53
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
12:09
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #46 Marek Šimák (2:1).
11:44
Každý chvilku tahá pilku.
06:43
06:43
Černý zachytil rozehrávku, nahrál do strany a je to dva nula.
04:20
Chyba v rozehrávce Dobrušky a zvoní tyč.
03:46
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 David Hroch, asistoval #88 Marek Matějů (1:0).
03:46
Rychle rozehraná standardka a střela dvacet nad ledem a je to jedna nula.
03:30
Brejk Holic skončil pouze střelou doprostřed brány.
02:03
Výborná obranná práce Jana Černého z Dobrušky.
01:13
Hráč č. 5 z týmu hostů nebezpečně zakončil, ale pouze do brankáře.
00:46
Zápas začal v ostrém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: David Sušil, Ondřej Shejbal, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Jakub Tlučhoř