3:2
3:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Česká Lípa B 8:3
5. Jaroslav Rybka, 15. Jaroslav Rybka, 25. Matěj Vodička, 28. Tomáš Kratochvíl, 33. Jan Kopýtko, 54. Jan Jupa, 55. Ondřej Kopta, 59. Jaroslav Rybka - 30. Petr Procházka, 33. Jiří Moravík, 56. Vojtěch Legner; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 27 - Marek Kocourek 35; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:1;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Na tři lajny se to zkrátka lépe táhne, dnes jsme hráli trochu více odzadu. Děkujeme soupeři.
Komentář hostů Legner Vojtěch (Trenér):
Dnes jsme si body nezasloužili, soupeř vyhrál zaslouženě, gratulujeme. Podržel nás gólman, aby nebyl výsledek krutější.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:12
Vyloučen hráč #30 Tomáš Kratochvíl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (8:3).
58:12
A přece jenom jsme se dočkali, hattrick Járy Rybky!
55:49
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #7 Jan Bureš (7:3).
55:49
Česká Lípa v přesilovce snižuje na 3:7.
55:36
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
54:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (7:2).
53:44
Timeout FBC Česká Lípa B
53:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #66 Zdeněk Fanta (6:2).
51:41
Česká Lípa v plném počtu.
49:41
Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky.
49:38
Máme tu další odložené vyloučení.
46:39
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:39
Litvínov si zahraje 3 na 5.
46:03
Střelu Procházky Vybíral vyráží.
45:38
Vyloučen hráč #81 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky.
43:45
Bude mít Rybka hattrick dneska? Uvidíme.
42:23
Pěknou kombinaci Lípy ve finále zblokoval Kaprhál.
40:50
Procházka získal míček a z úniku trefuje Vybírala.
33:05
Martin Dvořák v samostatném úniku trefuje brankářovo hruď.
32:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #23 Václav Drahoš (5:2).
32:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Jan Kopýtko, asistoval #22 Jaroslav Rybka (5:1).
32:05
Kopýtko krásná střela, která končí golem.
29:01
Procházka vymetl siť za Vybíralovo zády střelou z půlky hřiště.
29:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka bez asistence (4:1).
27:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #33 Matěj Vodička (4:0).
27:22
Kratochvíl trefuje míček ze vzduchu a dává gol.
26:19
Kopýtko skvělý obranný zákrok.
24:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Matěj Vodička, asistoval #72 Ondřej Kopta (3:0).
24:54
Matěj Vodička využívá druhé přesilovky Bivoje.
23:02
Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:15
Matěj Dvořák předvedl několik krásných obranných zákroků za sebou.
17:33
Pepa Jupa tuhle třetinu hraje zatím vážně dobře, snad mu to vydrží do konce zápasu.
14:23
14:23
Jára Rybka to bere na sebe a využívá přesilovku.
14:02
Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
13:45
Litvínov ve výhodě, odložené vyloučení za hru v šesti.
11:23
Petrák vyslal krásnou střelu, ale Vybíral vyráží.
10:34
Kopta trefuje tyč.
07:13
Česká Lípa sportovně vrací Bivoji míček po přerušení hry kvůli zranění.
04:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (1:0).
03:31
Matěj Dvořák to zkouší z půlky, ale Kocourek vyráží.
02:12
První velká šance Pepy Jupy, ale bohužel golmana nepřekonal.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Jan Bureš, Pavel Pešír, Matyáš Flekl, Petr Procházka, Zdeněk Petrák
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Michal Kučera, Zdeněk Fanta, Jan Jupa, Jaroslav Rybka, Jan Kopýtko