5:0
4:1
- : -

Finance Novák FBK Jičín - FBC Česká Skalice 10:1
11. Vojtěch Linhart, 13. Michal Kopecký, 15. Jakub Chalupa, 15. Michal Kopecký, 18. Vojtěch Sobotka, 20. Michal Kopecký, 31. Adam Chalupa, 33. Lukáš Patzelt, 33. Michal Kopecký, 36. Lukáš Patzelt - 29. Viktor Honzů; rozhodčí: Lucie Adamová - Pavel Špryňar; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Bašta 16 - Adéla Metelková 20; po třetinách: 1:0, 5:0, 4:1;
36:00
Střely ve 3. části: 12:7
36:00
35:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #43 Vojtěch Linhart (10:1).
32:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Michal Kopecký, asistoval #9 Adam Chalupa (9:1).
32:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt bez asistence (8:1).
30:18
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #14 Vladimír Kupec (7:1).
28:55
Vyloučen hráč #13 Viktor Honzů družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
28:45
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #13 Viktor Honzů, asistoval #83 Horác Al Sofy (6:1).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 10:6
24:00
19:35
17:37
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #8 Lukáš Patzelt (5:0).
14:34
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Michal Kopecký, asistoval #14 Vladimír Kupec (4:0).
14:21
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #40 Jakub Chalupa bez asistence (3:0).
12:22
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Michal Kopecký, asistoval #40 Jakub Chalupa (2:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 8:4
12:00
10:17
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #43 Vojtěch Linhart, asistoval #8 Lukáš Patzelt (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Adéla Metelková; hráči v poli: Horác Al Sofy, Tomáš Klíma, Karel Geťko, Václav Lonc, Jakub Metelka