1:2
0:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FbK Orlicko-Třebovsko B 2:5
3. Šimon Karlík, 18. Tomáš Chleborád - 11. Tomáš Vopařil, 11. Filip Mareš, 24. Petr Plašil, 24. Petr Plašil, 30. Tadeáš Štarha; rozhodčí: Petr Rauer - Eduard Hlávka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Soukup -5 - Zachariáš Nový ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1;
36:00
Střely ve 3. části: 5:2
36:00
33:57
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
29:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #7 Tadeáš Štarha, asistoval #69 Tomáš Vopařil (2:5).
24:33
Vyloučen hráč #87 Ondřej Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:3
24:00
23:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #16 Petr Plašil, asistoval #12 Jan Pospíšil (2:4).
23:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #16 Petr Plašil, asistoval #69 Tomáš Vopařil (2:3).
17:56
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Tomáš Chleborád bez asistence (2:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:5
12:00
10:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #41 Filip Mareš bez asistence (1:2).
10:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #69 Tomáš Vopařil, asistoval #4 Jakub Udržal (1:1).
02:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Rauer a Eduard Hlávka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Jan Soukup; hráči v poli: Václav Moravec, Vratislav Khol, Jakub Máslo, Šimon Karlík, Ondřej Hnízdil