3:0
- : -
TJ Turnov

Panthers Praha - TJ Turnov 7:2
8. Pavel Daněk, 13. Matěj Vavroušek, 15. Dominik Hudec, 34. Michal Sládek, 49. David Chochlovský, 58. Jakub Žiška, 60. Jan Kšír - 5. Jakub Janoušek, 35. Dominik Reczai; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Buzík 25 - Luděk Horáček 16; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:0;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
První domácí výhra! Rodila se těžko, opět nám vypadla trpělivost a preciznost ve druhé třetině. Soupeř výpadek nevyužil a v posledním dějství jsme už nedovolili Turnovu nic navíc. Velká pochvala nově vzniklé formaci, která nám dnes velmi pomohla. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Dnes byl soupeř lepší a zasloužil si vyhrát. Je dost věcí, na kterých musíme pracovat, pokud chceme sbírat body. Děkuji za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #65 Matěj Vavroušek (7:2).
57:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #47 Petr Kölbl (6:2).
57:05
Hosté zkouší hru bez brankáře.
56:20
Timeout TJ Turnov
53:38
Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
53:38
Dneska poprvé uvidíme hru 4 na 4, kde pro oba celky bude více prostoru na hřišti.
52:09
Vyloučen hráč #15 Michal Derevlanyj družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
52:09
Třetí přesilovka pro Turnov. Necháme se překvapit, zda to bude "do třetice všeho dobrého".
50:34
Prudká střela Daňka skolila k zemi hostujícího Reczai k zemi, jelikož dostal do citlivých míst.
48:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #15 Michal Derevlanyj (5:2).
43:27
Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
43:27
Hosté mají znovu možnost přesilové hry, uvidíme, zda jej využíjí lépe než tu minulou početní výhodu.
42:15
Duo Zdrubecký-Jančík šli předčíslení na golmana, bohužel měli nohy rychlejší než ruce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:12
40:00
38:25
Domácí golman Honza "Mango" se evidentně na dnešní utkání dobře vyspal a připravil. Potvrzuje to svým kvalitním výkonem, když je zasypáván jednou střelou za druhou.
36:59
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #17 Štěpán Matěcha.
34:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #22 Emil Hejduk (4:2).
34:49
Po nedůrazu na brankovišti hostující Reczai upravuje skore.
33:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #20 Jakub Žiška (4:1).
33:28
Sládek propasíroval dělovkou kulatý nesmysl do hostující branky.
29:05
Domácí tým přečkal oslabení bez úhony, i když hosté měli několik šančí.
27:05
Vyloučen hráč #40 Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
27:05
Kšír to přehnal s aktivitou a půjde si na chvilku odpočinout k pořadatelskému stolku.
26:16
Po Ježkově ztrátě na mantinelu šel Turnov do přečíslení, domácí golman však bravurně zasáhl.
24:19
Domácí druhá lajna teď ve velkém závaru zamkla soupeře kolem jejich branky. Hostující golman však svůj tým podržel.
21:50
Začátek druhé třetině jsou aktivnější domácí hráči, kteří zasypávají hostujícího golmana jednou střelou za druhou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:8
20:00
15:55
V souboji hráčů číslo 92 byl u mantinelu silnější domácí Prokůpek.
14:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (3:1).
14:25
Hudec si prokličkoval většinu hřiště, hodil ťukec s Wojnarem a navyšuje shodnou střelou jako Vavroušek vedení.
12:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:1).
12:03
Wojnar našel volného Vavrouška na střelu, který prudkou přesnou střelou z první posílá domácí do vedení.
10:02
Oba týmy jsou velice aktivní jak při hře na balonku, tak i při jeho získávání.
07:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:1).
07:52
Daněk získaný balonek na středu rychle, přenesl na Hrubého, však si řekl o zpětnou nahrávku, která v zápětí přišla a Daněk z tahu umisťuje balonek do horního pravého růžku hostující branky.
05:22
Chochlovský se teď dostal do dobré střelecké pozice od levého mantinelu. Jeho šanci se snažil dorážet ještě Zdrubecký.
04:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (0:1).
04:07
Matěcha od mantinelu našel volného Janouška na středu, který hned z první umístil balonek do domácí branky.
00:20
Úvodní buly vyhráli turnovští, kteří si nejdříve vyměnili pár nahrávek na své polovině než se vydali do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Bohumil Plíšek, Filip Dědek, Jakub Janoušek, Štěpán Matěcha, Šimon Janoušek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Dominik Hudec, Antonín Ježek, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Jan Kšír
00:00
Vítejte u 7. kola Národní ligy, kde se střetnou domácí Panthers Praha, kteří jsou v současné době umístěny na čtvrtém místě v tabulce s hosty TJ Turnov, kteří okupují devátou příčku.