1:0
0:4
- : -

FBŠ Hattrick Brno - BLACK ANGELS 3:6
11. Matěj Bednář, 19. Lukáš Jelínek, 36. Marek Fuchs - 7. Matěj Boček, 15. Matouš Burian, 43. Matouš Burian, 44. Lukáš Sůva, 47. Andrej Svatoš, 54. Matouš Burian; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1 + René Slezák OS:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 11 - Daniel Körber 14; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:4;
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:27
Fuchs se dostal ke střele, ale poslal ji příliš vysoko.
59:05
Hattrick nastěhován u branky Black Angels. Dočká se snížení?
58:35
Hattrick bez brankáře.
58:21
Hosté drží míček u branky Hattricku a to jim vyhovuje.
57:49
Timeout FBŠ Hattrick Brno
57:02
Hostující gólman si musí připadat jako na střelnici, neboť na něj během krátké chvíle Hattrick vypálil hned tři střely.
56:34
Hattrick využívá krátké početní výhody a svírá Black Angels před jejich brankou.
55:59
Domácí hrají v plném počtu.
55:15
Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
55:15
Matěj Bednář obral soupeře o míček, ale ten jej následně atakoval a vysloužil si za to dvě minuty.
55:09
Black Angels se aktuálně drží před brankou Hattricku a kombinují.
53:59
Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
53:59
Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hattrick Brno - osobní trest.
53:59
René Slezák si za své hodnocení výkonu rozhodčích vysloužil trest na 2+10 minut za nesportovní chování. Dvouminutový trest odsedí Jan Lacina.
53:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian z trestného střílení (3:6).
53:44
Bylo nařízeno trestné střílení proti týmu FBŠ Hattrick Brno.
53:44
Matouš Burian párkrát zakvedlal s míčkem a následně jej poslal k pravé tyči.
51:38
Hra opět pokračuje a Hattrick drží míček ve své moci před brankou hostí.
51:19
Sládeček po tvrdém zákroku Ježka zůstal ležet na hrací ploše. V posledních minutách zaplavily hřiště emoce. Uvidíme, jak se s tím popasují rozhodčí.
47:42
Black Angels drží Hattrick pod tlakem a Raška musí být v permanenci.
46:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Andrej Svatoš, asistoval #77 Vojtěch Ježek (3:5).
46:42
Hosté si berou vedení o dvě branky zpět na svou stranu. Ježek zpoza branky našel Andreje Svatoše, který dokázal poslat míček za Rašku.
46:29
Sládeček hledal zpoza branky Zouhara, který minul míček.
46:19
Hattrick dostal hostující obranu pod tlak a vybojoval míček.
45:45
Radek Hanák se pokusil překvapit Rašku dalekonosnou ranou, ale trefil pouze hranu hrazení za brankou a Raška mohl zůstat klidným.
45:17
Hattrick se dostává do útočné části hřiště, ale nedaří se jim dotlačit se do střelecké pozice.
43:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #29 Vladimír Bačinský (3:4).
43:55
Black Angels si berou vedení na svou stranu. Nedůraz v obraně Hattricku využil Luláš Sůva, jehož ránu nedokázal Raška pokrýt.
42:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (3:3).
42:22
A je srovnáno. Raška sice perfektně eliminoval brejk dvou na jednoho, ale obrana Hattricku nezvládla odpravit míček do bezpečí a Čáslava dokázal protlačit míček k Matouši Burianovi, jenž poslal míček pod padajícího Rašku.
41:48
Svatoš dostal míček před branku, ale nedokázal trefit odkrytý prostor a minul ji.
41:19
Fuchsův pokus sbírá gólman hostí a rozehrává.
39:45
Suk se protlačil před branku, ale nedokázal díky tlaku obránce zakončit.
39:29
Black Angels mají míček na své polovině.
38:55
Hattrick získal míček a chystá se k rozehrávce útočné akce.
38:38
Útočný faul Hattricku. Závěr třetiny mohou Blaci dohrát s míčkem na svých holích.
37:54
Sůva hledal v situaci dvou na jednoho svého kapitána Hromadu, ten ale nedokázal trefit vzduchem letící míček.
37:33
Black Angels zařadili vyšší rychlostní souboj a přidali na důrazu. Dokáží toho využít?
35:41
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #74 Matyáš Kůra (3:2).
35:41
Hattrick jde do vedení. Krásná akce Matyáše Kůry končí přihrávkou na Marka Fuchse, jenž si věděl rady a poslal míček neomylně pod víko.
35:18
Gryc hledal v druhé vlně nabíhajícího Kůru, jeho pokus sražen mimo.
34:33
Jelínek se po jednom ze soubojů octl na hrací ploše. Hra přerušena.
34:03
Hra se lehce uklidnila. Black Angels drží míč ve své moci a nikam se neatlačí.
32:02
Gryc výborným obranným zákrokem zastavil Doležala a zabránil gólové šanci.
31:41
Jelínek agresivně napadal a dopustil se faulu.
29:47
Sládeček se krásně protáhl ke střele, ale ještě vybídnul Broma, jehož povedená rána letěla těsně nad.
29:02
Hosté se protlačili před branku, ale nedokázali svého tlaku před Raškou využít.
27:15
Útočný faul Fuchse. Míček pro Black Angels.
26:56
Hattricku se přesilovka úplně nedaří a nedaří se mu usadit se před brankou hostí.
26:26
Napadající Zouhar s Grycem se dopustili faulu a musí se rychle vracet.
26:20
Brom dostal přihrávku do slotu, ale jeho rána letěla až příliš vysoko.
25:44
Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:44
A je tu přesilovka pro Hattrick Doležal se dopustil nedovoleného zákroku a dostává dvě minuty za sekání.
25:17
Hattrick teď přežil fázi klinické smrti, kdy v rozmezí několika málo vteřin musel Raška několikrát zasahovat proti svému soupeři.
24:38
Zouhar vybojoval faul v dobré pozici, ale volný úder domácí nevyužili.
24:20
Tlak Hattricku volal po gólu. Brňané se dostali do šance ke skórování díky Bromovi, jenž vyzval Zouhara, který trefil jen blok obránců.
24:15
Sládeček poznal nepříjemné vlastnosti povrchu v Maloměřicích a klidně letící míček se těsně před ním rozeskákal a utekl brněnskému bekovi do zámezí.
22:58
Slezák se z ničeho nic dostal do gólové šance, ale čas pro střelu prováhal a o míček přišel.
22:30
Štourač se dostal na pravém křídle ke střele a Raška perfektně zasáhl.
20:42
Bednář se snažil vracet míčet před branku, ale obránce hostí dokázal svou holí pas před branku zastavit.
20:01
Vlach vyhrál úvodní buly druhé třetiny pro svůj tým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
18:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #18 Lukáš Jelínek, asistoval #65 Jiří Hájek (2:2).
18:53
A je srovnáno. Fotbalový centr Jiřího Hájka si před brankou našel Lukáš Jelínek, jehož střela končí v síti.
18:35
Fantastický Raška teď svou pravou rukou sáhl do střely Buriana a vytáhl míček letící do odkryté branky.
18:11
Štourač se dostal ke střele z otočky, ale jeho pokus zastavuje blok domácích.
15:47
Zouhar se po ataku protihráče octnul za mantinelem.
14:34
14:34
Diváci v Maloměřicích si nemohou stěžovat na nudný zápas. Pasáž několika velkých šancí na obou stranách zastavuje Matouš Burian, který se po příhře od mantinelu dostal k ose hřiště a přesnou ranou nad rameno Rašky vrátil vedení na stranu Black Angels.
11:16
Hattrick dobře odbránil tlak Angels a míří kupředu.
10:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #60 Matěj Bednář, asistoval #92 Jonáš Kůra (1:1).
10:02
A je srovnáno. Jonáš Kůra vyslal po mantinelu Matěje Bednáře, jenž si navedl míček na střed a poslal jej pod víko.
08:53
Sládeček zastavil svou nohou přihrávku mířící na volného protihráče a zabránil tak jasné brankové přiležitosti.
08:08
Útočný faul Hattricku znamená ztrátu tlaku na branku Black Angels.
07:35
Hattrick míří kupředu a snaží se okupovat branku Hattricku.
06:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #20 Lukáš Sůva (0:1).
06:56
A je tu první gól utkání. Matěj Boček se dostal na levé straně ke střele a jeho rána zapadla o vzdálenější tyč do branky.
06:32
Krásná akce domácích, na jejímž konci stál Matěj Bednář, kterému chybělo několik decimetrů k dosažení branky.
06:13
Slezákův postup sice zastavil pozorný obránce hostí, následně však dostal míček z vlastní poloviny Jonáš Kůra.
05:18
Štourač měl na svém bekhendu míček před prázdnou brankou, ale nedokázal svou šanci proměnit v gól.
04:37
Hattrick se dostal k nebezpečné střele, ale ta končí v bloku Black Angels.
04:34
Standardku sice Black Angels vyřešili, ale Hattrick zůstává na míčku.
04:34
Zouhar zůstává ležet v rohu hrací plochy.
04:34
Zouhar odchází po svých v doprovodu fyzioterapeuta Bedřicha Dráždila. Hra může pokračovat.
04:21
Zouhar faulovaný, standardka pro Hattrick.
03:58
Gryc vyřešil složitou situaci na půlící čáře a udržel Hattrick na míčku.
02:42
Jelínek hledá prostor pro rozehrávku, ale vysoké napadání Black Angels komplikuje útočné snahy Hattricku.
01:47
Hosté se dopustili útočného faulu a domácí mohou založit útočnou akci.
00:55
Hosté se drali do gólové šance, ale obranný zákrok Slezáka jim v tom zabránil. Kupředu může zamířit Hattrick.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli hostující hráči.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Tomáš Straka, Radek Hanák, Matěj Boček, Lukáš Sůva, Jakub Hromada
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Tadeáš Gryc, Jonáš Kůra, René Slezák, Matěj Bednář, Lukáš Vlach