0:1
2:2
- : -

Prague Tigers - FbŠ Bohemians 2:3
35. Eliška Mrázková, 43. Eliška Mrázková - 17. Tereza Havlová, 34. Adéla Bočanová, 39. Klára Minářová; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 20 - Kristýna Karli 19; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:2;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
Bouřlivá atmosféra v Nehvizdech nás dnes hnala dopředu. Zápas byl plný emocí a jsem rád, že jsme obstáli. Bohužel nám chyběl gól při hře 5 na 5. Jsem rád, že jsme takový zápas absolbovali a může nám do budoucna jenom pomoci.
Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér):
Děkujeme domácím za kvalitní utkání a výbornou atmosféru, věděli jsme, že Prague Tigers nám nedají postup zadarmo a to se potvrdilo. Mrzí nás, že jsme nedokázali utkání dříve rozhodnout, i když jsme k tomu měli spoustu příležitostí.
45:00
Střely ve 3. části: 14:7
45:00
44:59
Závěrečný tlak domácím nestačil a prokletí s klokanem pokračuje i nadále.
42:54
Mrázková svým druhým golem ještě vykřesala naději.
42:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #31 Kristýna Zelená (2:3).
41:59
Timeout Prague Tigers
40:56
Hammerníková do toho třískla golfem a brankářka hostí měla co dělat.
39:51
Přečíslení zakončené střelou z první, Pilšáková další změnu ve skore nepovolila.
38:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (1:3).
36:42
Vyloučen hráč #23 Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra bez florbalky.
36:10
Hráček Tigers je teď plné hřiště a napětí se dá krájet.
34:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková z trestného střílení (1:2).
34:50
Mrázková nasadila jesličky a snižuje!!!
33:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #23 Natálie Bartošová (0:2).
33:56
Domácí okusili pravidlo nedáš dostaneš a ztrácejí 2 branky.
33:26
Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
33:20
Pilšáková sebrala Veselé míček z florbalky, následně Urbanová opět v obrovské šanci.
32:14
Domácí fanoušci ženou své oblíbenkyně kupředu.
31:30
Balonek poskakoval na brankové čáře, nechybělo málo a hosté mohli odskočit na dvě branky.
30:33
Mezerová jen o vlásek míjí.
30:01
Buly pro Bohemians, kteří se následně opět zabydlují v přesilovkovém boxu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:8
30:00
29:12
Domácí se opět dostávají do početní nevýhody.
29:06
Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka.
28:58
Mrázková ze vzduchu trefuje připravenou golmanku hostí.
28:26
V Nehvizdech se nám tu rozpoutává peklo jak na hřišti, tak v hledišti.
24:00
Přesilovka zůstala nevyužita, ačkali jsme v ní viděli spoustu šancí.
23:03
Dobrá střela Horákové.
22:00
Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky.
20:19
Střelu hostí blokuje Hammerníková a z následného protiútoku domácí těží faul a přesilovou hru.
19:12
Po delší době v šanci domácí, ale balonek sbírá golmanka hostí.
17:00
A obrovský tlak Bohemians pokračuje i nadále.
16:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #9 Karolína Mezerová (0:1).
16:20
Bohemians teď mohutně sevřely domácía mají první branku.
14:52
Vyloučen hráč #85 Eliška Horáková družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
13:51
Proisová v úniku backhandem míjí branku.
12:50
Tigers teď spíše sekundují v soubojích a ztrácí míčky na půlce.
12:01
Veselá a její výběh končí těsně vedle.
11:41
Strnadová těsně míjí branku Tigers.
10:39
Další cenné vteřinky ušetřila Steinbachová za brankou domácích.
10:12
Pilšáková drží v oslabení domácí.
08:50
Vyloučen hráč #19 Irena Palatínusová družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
08:43
Sledujeme zatím velice pohledný florbal, ovšem bez branek.

06:20
Další dobrý blok, domácí brání opravdu srdnatě.
04:40
Steinbachová výborně vystoupila proti střele ze střední vzdálenosti, následně Mrázková pořádně prověřila hostující golmanku, hra se začíná vyrovnávat.
04:15
Horáková napálila z volného úderu první hráčku, což Tigers vyhnalo na jejich půlku.
04:00
Bohemians mají zatím více ze hry.
03:40
Bohemians teď zkoušely kombinaci dokončit crossovou přihrávkou, ale sražený míček lapila Pilšáková.
02:00
První zákrok Pilšákové a hosté rozehrávají z rohu.
01:20
Steinbachová výborně zabránila hrozivému protiútoku Bohemians.
00:44
Tigers se u míčku ohřály jen chvilku a už zase brání.
00:01
Po buly se míčku ujímají hosté a hra se rychle přesouvá na půli Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Aneta Faltová, Tereza Havlová, Lucie Veselá, Natálie Bartošová, Adéla Bočanová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Zelená, Eliška Mrázková, Dominika Steinbachová, Karolína Chvátalová, Eliška Horáková