1:3
- : -
TJ Znojmo

TJ Znojmo - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:14
2. Petr Číhal, 20. Jan Novák, 24. Vojtěch Procházka, 40. David Přibil, 45. Petr Číhal - 7. Jakub Hubálek, 11. Adam Palčinský, 13. Lukáš Fukala, 17. Jakub Hubálek, 18. Jakub Hubálek, 20. Štěpán Kaleta, 21. Lukáš Fukala, 28. Jakub Galia, 33. Jakub Galia, 34. Adam Delong, 40. Adam Palčinský, 48. Michal Pažák, 55. Adam Delong, 56. David Slončík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Jan Hándl 23, Lukáš Bauer 47 - Denis Jasiok 51; po třetinách: 2:6, 2:5, 1:3;
55:50
Novák na Číhala, ten v šanci, trefuje tyč!
55:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #79 Jakub Galia (5:14).
54:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #92 Štěpán Kaleta (5:13).
51:33
Přesilová hra nepřinesla další gól hostům a Znojmo je v plném počtu.
49:33
Vyloučen hráč #46 Libor Kuba družstva TJ Znojmo na 2 minuty za sekání.
48:34
Hosté kombinují na útočné polovině.
47:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #55 Jakub Hubálek (5:12).
45:42
Přibil se nyní dostal do několika střeleckých pozic.
44:58
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #20 Jiří Šrámek (5:11).
44:10
Protiútok hostů, pro Bauera žádný problém!
43:07
Kuba blokuje střelu hostů.
41:26
Šrámek zkusil vystřelit od mantinelu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny na florbalce hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 26:33
40:00
39:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #30 Ondřej Jankovský (4:11).
39:23
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #8 David Přibil, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:10).
37:29
Znojmu chyběl cenťáček a radovali by se ze čtvrté branky.
36:47
Na míčku hosté.
34:56
Jasiok hasí znojemskou šanci.
33:50
32:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #55 Jakub Hubálek (3:9).
31:50
Bauer se předvádí prvním zákrokem!
30:48
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Lukáš Bauer družstva TJ Znojmo
29:52
Novák se opět prosazuje střelou, tentokrát trefuje obránce hostů.
28:09
Hádl opět zasahuje!
27:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #47 Šimon Hatala (3:8).
26:34
Hosté se teď dostali do několika gólových šancí.
24:40
Salava po kvalitní kombinaci Znojma zakončuje a míjí bránu.
23:01
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:7).
22:46
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky.
21:40
Novák unikl z rohu a zkusil vystřelit.
20:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #71 Adam Palčinský (2:7).
19:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #71 Adam Palčinský (2:6).
19:06
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #14 Petr Číhal (2:5).
18:45
Sidunov pálí od mantinelu, míček končí mimo hřiště.
17:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #14 Lukáš Fukala (1:5).
16:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #27 Michal Pažák (1:4).