1:4
1:4
- : -

Florbal Náchod - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:10
26. Jonáš Mikšovský, 58. Adam Středa - 6. Marek Bräuer, 14. Šimon Kuczera, 23. Filip Šubert, 25. Adam Mikoláš, 27. Marek Bräuer, 36. Marek Bräuer, 43. Ladislav Gál, 47. Šimon Kuczera, 50. Adam Mikoláš, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Daniel Ondráček - Filip Neumann; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 30 - Jan Klinka 24; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:4;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Velká zkušenost, soupeř přijel témeř v plné sestavě a ukázal svou kvalitu. My jsme do zápasu vstoupili s nastavenými cíly, které jsme více méně plnili. Co je větším pozitivem, že jsme dokázali reagovat a posouvat se v detailech v průběhu zápasu. Díky hráčům za výkon a soupeři za utkání. Velké díky taky fanouškům za podporu.
Komentář hostů Segeťa Robert (Trenér):
Povinné vítězství. Zápas splnil to, co jsme potřebovali, prostor dostali všichni hráči a po celou dobu jsme kontrolovali hru. Děkujeme Náchodu za fajn zápas a přejeme jim zlepšenou formu a více štěstí do dalšího průběhu sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 12:16
60:00
59:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #45 Daniel Chatrný (2:10).
59:44
Marek Bräuer dokonává svůj hattrick.
57:57
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #96 Filip Čáp (2:9).
57:26
Kříž svoji střelou trefil pouze Martina Jakla, mladého pořadatele, který za brankou rovnal mantinely.
56:22
Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:20
Ostrava trefuje břevno v oslabení.
55:14
Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
55:14
Skvělý zákrok Klinky.
54:02
Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
54:02
Skvělá příležitost pro domácí v podobě přesilové hry.
51:59
Náchodský kapitán Jonáš Mikšovský vystřelil, Klinka ale druhý gól dostat nechce a připisuje si další zákrok.
50:23
Pekárek se ocitl před brankou Ostravy, bohužel trefil jen dobře připraveného Klinku.
49:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Mikoláš, asistoval #57 Zdeněk Marčon (1:9).
48:08
Vláškovu pumelici vychytal brankář Klinka.
46:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #53 Marek Bräuer (1:8).
46:51
Kombinace do prázdné brány a využitá přesilovka hostů.
45:42
Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Náchod na 2 minuty za sekání.
45:42
Ostrava má k dispozici další přesilovku.
44:43
Gál našel Němce, na kterého zívala odkrytá branka. Němec se unáhlil a trefil pouze břevno.
44:13
Ostrava zavřela domácí na obrané polovině.
42:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (1:7).
42:20
Do třetí třetiny vstoupila aktivněji Ostrava a střílí dálší gól.
39:01
Začala poslední minuta druhé třetiny a Náchod na míčku.
38:32
Další skvělý zákrok Skalického.
37:41
Skalický si připisuje další zákrok, tento se mu opravdu povedl.
36:01
Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:01
Prause si bude muset odpykat dvouminutový trest po jeho faulu.
35:01
V zápase se poprvé objevuje Jakub Vysoký.
35:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:6).
32:35
Náchodští se dostali ke střele, brankář Ostravy ji chytil.
30:27
Ostrava si v první třetině vytvořila dvougólový náskok a v třetině druhé ho postupně začala navyšovat. Domácí se na světelné tabuli zapsali jen jednou.
29:05
V polovině zápasu se nám na pořadatelském stolku podařilo opravit problémy s online přenosem a můžeme se tedy plně věnovat utkání.
26:59
26:59
Další gól Ostravy.
25:42
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #32 Adam Středa (1:4).
24:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Mikoláš, asistoval #32 Marcel Jakubec (0:4).
22:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #11 David Friedel (0:3).
16:09
Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky.
13:19
05:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #10 Adam Choma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Adam Choma, Jakub Košarišťan, Šimon Kuczera, Lukáš Pešat, Marek Bräuer
00:00
Line-up domácích Florbal Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Filip Čáp, Dalibor Vlášek, Adam Pekárek, Lukáš Prause, Daniel Kříž