1:1
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5
6. Mikuláš Komárek, 8. Marek Vávra, 36. Jiří Bauer, 46. Antonín Votava, 52. Marek Vávra, 59. Marek Vávra - 1. Daniel Gärtner, 18. Ondřej Plíhal, 24. Tadeáš Melíšek, 50. Vojtěch Máca, 60. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 191; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 11 - Aleš Křepelka 17; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Podhráský David (Trenér):
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal bez asistence (6:5).
59:34
Ondřej Plíhal znovu skóruje.
58:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (6:4).
58:03
SKV zkouší hru v 6 bez brankáře. Ta se jim bohužel nedaří a dostávají další branku.
57:47
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:30
Standardka z rohu pro Chodov.
51:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #85 Jakub Dufek (5:4).
51:20
Na podruhé se to Chodovu podařilo a využívají přesilovku.
50:23
Vyloučen hráč #37 Štepán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:23
Domácí si dnes po druhé zkusí přesilovou hru.
49:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #24 Petr Hartman (4:4).
45:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:3).
45:29
Antonín Votava střílí svůj premiérový gól v Superlize a zárověn vrací vedení Chodovu.
43:12
Hra nyní velmi často přerušována.
42:54
Honza Otta, právě jeden z výše uvedených změn v sestavě, ukázkově zblokoval střelu Chodova.
41:03
Na obou stranách vidíme menší změny v sestavě.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál opět Chodov.
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53
Hra se trochu zklidnila po gólu domácích.
35:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Tom Ondrušek (3:3).
35:53
Máme opět srovnáno! Chodovský obránce Jiří Bauer prostřelil zeď protihráčů před sebou a srovnává na 3:3.
31:45
Procházka právě schytal střelu od Podhárského přímo do choulostivých míst.
28:23
Ze hry má teď více tým hostů.
27:54
Ondrušek zkoušel zakončení beckhendem, ale netrefil ani bránu.
27:10
Vošta teď nekompromisně sundal svého bývalého spoluhráče Plíhala u mantinelu.
26:37
Oba týmy střídají a posílají na hřiště nové síly.
25:23
Vypadá to jakoby se Chodov trošku zalekl dnešního nasazení SKV.
23:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #4 Tomáš Gärtner (2:3).
23:54
Melíšek střílí svůj první superligový gól a dostává svůj tým zpět do vedení.
22:30
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál opět Chodov.
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:59
První třetina nám skončila za nerozhodného stavu 2:2. Uvidíme co nám ukáže druhá třetina tohoto pražského derby.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:26
Vinohrady se jen tak nevzdávají a vrací se do hry se srovnávacím gólem.
17:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (2:2).
14:14
TJ Sokol Vinohrady ubránil své oslabení.
12:13
Vyloučen hráč #13 Jiří Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky.
12:13
Uvidíme první vyloučení v tomto zápase. Chodov si zahraje přesilovku.
11:09
Horký vyslal nebezpečnou střelu, která skončila na břiše Křepelky.
07:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Mikuláš Komárek (2:1).
07:58
Komárek přesnou nahrávkou našel Vávru a Chodov se tak dostává do vedení.
06:42
Opět útočná formace Komárek, Vávra a Ondrušek, která ohrozila hostující branku.
05:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #93 David Horký (1:1).
05:24
Máme srovnáno! Komárek ztečoval střelu Davida Horkého a střílí gól.
04:13
Bauer ze středu do Křepelky, Komárek se ještě pokoušel o dorážku, oba neúspěšní.
03:14
Dufek prověřil pozornost hostujícího brankáře Křepelky.
00:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #11 Ondřej Plíhal (0:1).
00:55
Hostující Gärtner využil prvního zaváhání Chodova a střílí úvodní branku dnešního uktání.
00:45
Oba týmy už stihly poprvé vystřídat.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Erich Kellermann, Jan Procházka, Štepán Švejda, Tadeáš Melíšek, Tomáš Gärtner
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Jiří Bauer, David Horký, Tom Ondrušek, Daniel Maxa, Marek Vávra
00:00
Krásné sobotní odpoledne z haly na Jižím Městě, kde se dnes proti sobě, v 7. kole Livesport Superligy, utkají dva celky z Prahy, domácí FATPIPE Florbal Chodov a hosté TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápas můžete tradičně sledovat buďto přímo z tribuny, nebo si můžete z pohodlí domova pustit online video přenos a nebo můžete sledovat textový přenos. kterým Vás budu provádět dnes já.