1:1
3:3
- : -

Panthers Praha BLACK - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:4
6. Tomáš Kočovský, 18. Kryštof Uher, 19. Tomáš Kočovský, 25. Václav Rejzl - 9. Tomáš Exner, 14. Lukáš Frank, 22. Zdeněk Ploch, 22. Matěj Kulhavý; rozhodčí: Michal Obertan - Ondřej Otáhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Ondřej Beneš ? - Jindřich Wysoglad ?; po třetinách: 1:1, 3:3;
26:00
24:38
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #69 Václav Rejzl, asistoval #9 Kryštof Uher (4:4).
23:50
Timeout Panthers Praha BLACK
21:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #77 Petr Večeřa (3:4).
21:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Zdeněk Ploch, asistoval #10 Marek Trupl (3:3).
18:10
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #70 Tomáš Kočovský, asistoval #9 Kryštof Uher (3:2).
17:27
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #9 Kryštof Uher bez asistence (2:2).
13:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #70 Lukáš Frank, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:2).
13:00
13:00
08:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Tomáš Exner, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:1).
06:58
Vyloučen hráč #21 Petr Křepelka družstva Panthers Praha BLACK na 2 minuty za sekání.
05:27
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #70 Tomáš Kočovský, asistoval #72 Vít Peprný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Obertan a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jindřich Wysoglad; hráči v poli: Tomáš Novotný, Kristýna Kafková, Marek Šejnost, Zdeněk Ploch, Marek Trupl