3:2
1:0
- : -

Torpedo Havířov - K1 Florbal Židenice 5:6
9. Kateřina Zavadilová, 30. Lucie Kadlecová, 31. Niki Kalábová, 39. Natali Kalábová, 48. Natali Kalábová - 1. Veronika Králová, 2. Natálie Janečková, 11. Monika Jahodová, 19. Petra Bílá, 39. Petra Bílá, 40. Monika Jahodová; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 16 - Anna Kratochvílová 15; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:0;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Bohužel nám první třetina prohrála dnešní utkání, ale bohužel, to už teď nezměníme. Děkuji holkám za předvedený výkon a za obrovskou bojovnost. Soupeřovi gratulujeme k dnešní výhře a body si vezmeme zpět u Vás.
Komentář hostů Starý Jiří (Trenér):
Dnes rozhodla hned první třetina, kterou jsme na můj vkus ale neodehráli vůbec ve správném tempu. Od druhé třetiny jsme dokázali hrát v intenzitě kterou chceme, ale jak se nám v první třetině střelecky dařilo tak od druhé jsme nebyly schopni proměňovat téměř nic. Závěr těžký, ale zvládnutý dobře. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
59:02
Torpedo je bez brankáře.
58:12
Poslední dvě minuty, domácí zatím nejsou na míčku.
57:40
Timeout Torpedo Havířov
56:05
Minuta přesilovky je pryč, domácí zatím jen kombinují, střel je minimum.
55:05
Vyloučen hráč #19 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
55:05
Kadlecová vykroužila od pravého mantinelu, přesně sice nezakončila, ale vybojovala alespoň přesilovou hru.
53:55
Tyč domácí branky!
53:22
Pokus ze střední vzdálenosti, Waloszková bez problémů kryje.
51:58
Unikající hráčce hostí zakončení vůbec nevyšlo.
50:07
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #28 Alexandra Glasová.
50:07
Glasová nedokázala dotáhnout blafák do úspěšného konce a míjí bránu.
49:35
Glasová ve vyložené šanci, Kratochvílová kryje.
48:47
Další příležitost sester Kalábových, domácí hráčky jsou lačné po vyrovnání.
47:37
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (5:6).
47:37
Na.Kalábová zavezla míček do útočného pásma a od levého mantinelu prostřeluje Kratochvílovou.
47:08
Vokálová z voleje nad.
44:32
Brůžková odpaluje míček směřujcí do brány, domácí drží naději na body.
43:44
Waloszková ramenem vytahuje míček nad horní tyč.
41:22
Na. Kalábová střílela zleva, střela se mezi tři tyčky nevlezla.
40:16
Marečková v ideální střelecké pozici selhala.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
39:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #64 Klára Jahodová (4:6).
39:58
Přesné zakončení rychlého přečíslení, Židenice půjdou do pauzy nakonec s dvoubrankovým náskokem.
38:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #14 Andrea Pastušková (4:5).
38:54
Backhandové kladivo z hole Na. Kalábové, domácí opět na dostřel.
38:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (3:5).
38:33
První pokus ještě dokázala domácí Waloszková pokrýt, následná dorážka už byla nad její síly.
34:21
Pokus Na. Kalábové zablokován, domácí pokračují na balónku.
33:40
Horní tyč domácí branky!
30:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #14 Andrea Pastušková (3:4).
30:35
Další exkluzivní pas Pastuškové za bránou, Kratochvílová zůstala na druhé tyčce, Ni. Kalábová pohodlně zakončila na tu první.
29:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:4).
29:04
Pastušková našla přesně Kadlecovou, její pohotová střela zaplula k pravé tyči.
28:35
Hra se nám trochu otevřela, šance jsou v rychlém sledu na obou stranách.
27:22
Další dva pokusy domácích z hranice malého brankoviště, Kratochvílová opět na místě.
26:29
Aktivní Glasová natáhla ke střele, Kratochvílová její pokus vytáhla nad.
24:32
Kadlecová našla ve slibné pozici Ni. Kalábovou, ta však nedokázala zakončit.
21:01
Waloszková nadvakrát zasahuje, při druhém zákroku vytahovala míček před dorážející hráčkou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
18:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #28 Veronika Muselíková (1:4).
18:11
Bílá se efektivním zpracováním míčku zbavila Kučerové, v následném samostaném úniku nedala Waloszkové šanci.
17:11
Kadlecová se uvolnila od mantinelu, úspěšný blok na straně Židenic.
16:21
Ryšková si krásně zaběla na Kalábové pas, v obtížné pozici ale netrefila přesně.
15:32
Marečková si příliš dlouha zpracovávala míček, při následné střele minula nad.
13:30
Glasová ve slibné pozici těsně míjí.
10:48
10:48
Pohledná kombinace sester Jahodových zpoza branky, Židenice odskakují znovu o dvě branky.
08:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #20 Kateřina Zavadilová, asistoval #9 Hana Brůžková (1:2).
08:12
Povedená individuální akce Zavadilová, prosmýkla se hostující obranou a zakončila přesně k levé tyči.
07:07
Střela Ryškové příliš nevyšla, letěla vysoko nad.
05:25
Nepřesná rozehrávka Sobotové, hostující hráčky opět na míčku.
04:44
Ni. Kalábová zachytila míček a vyrazila do rychlého protiútoku, Kadlecová už se k dorážce nedostala.
02:57
Další velká příležitost na straně Židenic!
01:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (0:2).
01:36
Bílá našla zpoza brány Janečkovou, které se dokázala prosadit přes obránkyně domácích.
00:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1).
00:33
Další povedená kombinace Židenic na jejímž konci byla úspěšná Králová.
00:15
Úvodní pokus o střelu zblokovala domácí obrana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Markéta Sedláčková, Veronika Králová, Klára Jahodová, Monika Jahodová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Barbora Kučerová, Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Marika Marečková, Terezie Šešulková