4:1
3:2
- : -

FBC Slavia Praha - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 9:4
3. Lukáš Kubánek, 5. Martin Kříček, 13. Petr Janeček, 15. Martin Kříček, 19. Martin Kříček, 22. Tobias Schier, 28. Martin Kříček, 36. František Šafařík, 36. Martin Kříček - 10. Dominik Svoboda, 14. Dominik Svoboda, 29. Radek Mach, 35. Václav Klepal; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Kokoška -4 - Matěj Martínek -8; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:2;
36:00
35:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #13 Tobias Schier (9:4).
35:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #7 František Šafařík, asistoval #24 Aleš Vorlíček (8:4).
34:38
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal z trestného střílení (7:4).
34:23
Vyloučen hráč #27 Dominik Svoboda družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
29:18
Vyloučen hráč #13 Tobias Schier družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
28:37
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #35 Radek Mach, asistoval #93 Michal Dokonal (7:3).
27:12
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #14 Lukáš Kubánek (7:2).
24:00
24:00
21:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier bez asistence (6:2).
18:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #7 František Šafařík (5:2).
14:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #71 Matěj Fulín (4:2).
14:15
Vyloučen hráč #98 Lukáš Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
14:00
Kolín ve výhodě
13:28
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #66 Aleš Hlavička (3:2).
12:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #11 Petr Janeček, asistoval #98 Lukáš Sedláček (3:1).
09:16
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #8 Matěj Škramovský (2:1).
08:19
Vyloučen hráč #95 Jan Fuksa družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za zvedání florbalky.