4:1
0:1
- : -

Viking TJ Kobylisy B - FBC Slavia Praha 4:5
13. Bartoloměj Metelka, 16. Lukáš Frantík, 20. Lukáš Frantík, 22. Václav Tichavský - 1. Matěj Fulín, 8. Lukáš Kubánek, 9. Matěj Fulín, 18. Thomas Belcou, 32. Matěj Fulín; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Dominik Pohořský -4; po třetinách: 0:3, 4:1, 0:1;
31:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #14 Lukáš Kubánek (4:5).
30:10
Vyloučen hráč #98 Lukáš Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:34
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #37 Václav Tichavský, asistoval #35 Jakub Scott (4:4).
19:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #37 Václav Tichavský (3:4).
17:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #3 Thomas Belcou, asistoval #71 Matěj Fulín (2:4).
15:04
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #35 Jakub Scott (2:3).
12:06
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #45 Bartoloměj Metelka, asistoval #34 Lukáš Frantík (1:3).
12:00
12:00
08:39
07:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #14 Lukáš Kubánek, asistoval #21 Martin Kříček (0:2).
05:48
Vyloučen hráč #46 Jan Beck družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování florbalky.
03:30
pořadatelsky stolek je dnes nejaký oblíbený a velmi přitahuje míčky
00:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: David Kokoška; hráči v poli: Matěj Fulín, Lukáš Kubánek, František Šafařík, Tobias Schier, Martin Kříček