2:0
0:1
- : -

Florbal Neratovice - Florbalová akademie MB 2:3pn
17. Jan Kvasnička, 19. Jan Kvasnička - 3. Lukáš Vlček, 36. Matěj Sedláček, N Matěj Sedláček; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Luděk Šebek ? - Klára Šimonová ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #45 Matěj Sedláček a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #6 Jan Kvasnička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #16 Michal Čančík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #55 Vojtěch Sviták , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #35 Adam Kolšovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #78 Matěj Němec , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #5 Lukáš Vlček (2:2).
35:17
máme tu hru 6 na 4
35:16
Timeout Florbalová akademie MB
35:16
Vyloučen hráč #96 Matyáš Hýsek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:06
Timeout Florbal Neratovice
30:25
Trestné střílení družstva Florbal Neratovice neproměnil #6 Jan Kvasnička.
24:00
24:00
21:48
Vyloučen hráč #55 Vojtěch Sviták družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za špatné střídání.
21:45
Šimonová dostává kolenem do hlavy ale po chvilce jde statečně chytat dál
18:56
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #6 Jan Kvasnička, asistoval #55 Vojtěch Sviták (2:1).
16:44
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #6 Jan Kvasnička, asistoval #17 Tomáš Stavinoha (1:1).
12:00
12:00
09:16
Neratovice v plném počtu
07:16
Vyloučen hráč #8 Adam Rais družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za hra rukou.
05:50
03:50
Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #5 Lukáš Vlček, asistoval #96 Matěj Batala (0:1).