1:2
1:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - TEXAS LONGHORNS 4:5pn
7. Lýdie Čiháková, 14. Adéla Kašparová, 18. Lýdie Čiháková, 31. Adéla Kašparová - 20. Andrea Svobodová, 29. Michaela Vavrochová, 33. Michaela Fischerová, 33. Michaela Vavrochová, N Andrea Svobodová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Alexander McIntosh; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Tereza Deverová ? - Klára Jechová ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč #22 Andrea Svobodová a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #10 Klára Neužilová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč #20 Lucie Prokopová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #7 Polina Paškova a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč #51 Andrea Černá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #39 Adéla Kašparová , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:48
Vyloučen hráč #22 Andrea Svobodová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
42:02
Timeout TEXAS LONGHORNS
37:34
Vyloučen hráč #7 Polina Paškova družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:44
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #25 Michaela Vavrochová bez asistence (4:4).
32:40
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #28 Michaela Fischerová, asistoval #8 Eva Polanská (4:3).
31:16
Vyloučen hráč #5 Simona Kočí družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:49
Vyloučen hráč #69 Pavla Müllerová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #39 Adéla Kašparová, asistoval #14 Lýdie Čiháková (4:2).
30:00
30:00
28:13
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #25 Michaela Vavrochová, asistoval #22 Andrea Svobodová (3:2).
19:42
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #22 Andrea Svobodová, asistoval #51 Andrea Černá (3:1).
17:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #14 Lýdie Čiháková, asistoval #39 Adéla Kašparová (3:0).
15:08
Vyloučen hráč #7 Polina Paškova družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
13:41
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #39 Adéla Kašparová, asistoval #7 Polina Paškova (2:0).