2:2
0:2
- : -

Prague Tigers - Horní Počernice Orka 6:5
2. Adam Volf, 5. Slavomír Trepera, 14. Marek Zendulka, 15. Lukáš Valenta, 21. Jakub Lamberk, 25. Adam Volf - 1. Jakub Povolný, 27. Václav Třešňák, 29. Šimon Mestek, 37. Karel Říha, 37. Jan Jaroš; rozhodčí: Martin Preclík - Miloslav Mattes; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Kovařík ?, Filip Češner ? - Jiří Rejman -6; po třetinách: 4:1, 2:2, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:12
45:00
44:58
Vyloučen hráč #4 Martin Beneš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
44:12
Timeout Prague Tigers
41:33
Vyloučen hráč #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
40:59
Timeout Horní Počernice Orka
38:13
Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
36:34
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #57 Jan Jaroš, asistoval #26 Matěj Březina (6:5).
36:18
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #14 Karel Říha, asistoval #57 Jan Jaroš (6:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:10
30:00
28:45
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #56 Vojtěch Rubeš (6:3).
28:28
Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
26:56
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #97 Matyáš Veber (6:2).
24:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #87 Filip Snížek (6:1).
20:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #63 Jakub Lamberk, asistoval #37 Jakub Flek (5:1).
14:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Lukáš Valenta, asistoval #43 Adam Jánský (4:1).
13:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #20 Ondřej Novák (3:1).
04:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (2:1).
01:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (1:1).
00:19
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #56 Vojtěch Rubeš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Miloslav Mattes.
00:00
00:00
Line-up hostů Horní Počernice Orka: brankář: Jiří Rejman; hráči v poli: Šimon Mestek, Vojtěch Rubeš, Jakub Povolný, Matěj Březina, Jan Jaroš