1:2
2:1
- : -

Floorball Club FALCON - Horní Počernice Orka 5:6
8. Matyáš Krejsa, 13. Ondřej Bouma, 24. Vojtěch Horák, 39. Ondřej Bouma, 44. Šimon Bulvas - 6. Jakub Povolný, 13. Jan Jaroš, 14. Jakub Povolný, 20. Vojtěch Rubeš, 21. Karel Říha, 40. Jakub Povolný; rozhodčí: Martin Preclík - Miloslav Mattes; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jiří Svojítko ? - Petr Šotola -5; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:1;
45:00
43:59
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #3 Vojtěch Horák (5:6).
42:43
Timeout Floorball Club FALCON
42:43
Vyloučen hráč #14 Karel Říha družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
39:15
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #81 Šimon Mestek (4:6).
38:29
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #70 Šimon Bulvas (4:5).
36:55
Vyloučen hráč #66 Štěpán Kotek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:00
30:00
25:29
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká florbalka.
23:24
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (3:5).
20:24
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #14 Karel Říha, asistoval #61 Lukáš Podávka (2:5).
19:58
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #56 Vojtěch Rubeš, asistoval #81 Šimon Mestek (2:4).
15:00
15:00
13:32
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #57 Jan Jaroš (2:3).
12:48
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #57 Jan Jaroš z trestného střílení (2:2).
12:15
07:40
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #57 Matyáš Krejsa, asistoval #64 Ondřej Poledne (1:1).
05:15
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #97 Matyáš Veber (0:1).
01:47
Vyloučen hráč #61 Lukáš Podávka družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Miloslav Mattes.
00:00
00:00
Line-up hostů Horní Počernice Orka: brankář: Petr Šotola; hráči v poli: Šimon Mestek, Jan Jaroš, Jakub Povolný, Lukáš Podávka, Vojtěch Rubeš