4:3
4:1
- : -

FBC Liberec B - FBC DDM Kati Kadaň 15:7
1. Dominik Klimeš, 1. Jan Karl, 4. Josef Bittner, 10. Šimon Ježek, 11. Josef Bittner, 12. Bedřich Rathouský, 15. Matěj Pohanka, 17. Jan Havránek, 20. Jan Dlouhý, 26. Bedřich Rathouský, 28. Jan Dlouhý, 32. Bedřich Rathouský, 35. Josef Bittner, 36. Josef Bittner, 38. Šimon Ježek - 4. Daniel Tattermusch, 13. Samuel Synek, 14. Bořek Dundr, 17. Samuel Synek, 22. Samuel Synek, 23. Samuel Synek, 38. Pavel Sekera; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Kraus 26 - Martin Příhoda 19; po třetinách: 7:3, 4:3, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:12
45:00
44:24
Vyloučen hráč #7 Bořek Dundr družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
43:09
Vyloučen hráč #81 Matěj Pohanka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zvedání florbalky.
37:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Pavel Sekera, asistoval #86 Vít Blahník (15:7).
37:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek, asistoval #99 Dominik Klimeš (15:6).
35:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #63 Josef Bittner, asistoval #25 Jan Karl (14:6).
34:11
31:08
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #15 Bedřich Rathouský, asistoval #99 Dominik Klimeš (12:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:13
30:00
27:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Jan Dlouhý, asistoval #25 Jan Karl (11:6).
25:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #15 Bedřich Rathouský, asistoval #28 Jonáš Honzek (10:6).
22:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #23 Daniel Tattermusch (9:6).
21:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek bez asistence (9:5).
19:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Jan Dlouhý bez asistence (9:4).
17:40
Vyloučen hráč #40 Jan Dlouhý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
16:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #63 Josef Bittner (8:4).
16:37
15:09
Vyloučen hráč #23 Daniel Tattermusch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:8
15:00
14:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #81 Matěj Pohanka, asistoval #25 Jan Karl (7:3).
13:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Bořek Dundr bez asistence (6:3).
13:26
Vyloučen hráč #64 Jan Dušátko družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné vybavení.
12:02
11:34
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #15 Bedřich Rathouský, asistoval #13 Šimon Ježek (6:1).
10:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #63 Josef Bittner bez asistence (5:1).
09:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek, asistoval #15 Bedřich Rathouský (4:1).
03:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch bez asistence (3:1).
03:29
00:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Jan Karl, asistoval #40 Jan Dlouhý (2:0).
00:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Dominik Klimeš, asistoval #28 Jonáš Honzek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Bořek Dundr, Pavel Janský, Michal Nápravník, Samuel Synek, Daniel Tattermusch