1:2
1:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - TD-IS IBK Holice 4:6
7. Jakub Barvínek, 9. Šimon Sláma, 30. Jakub Barvínek, 45. Jakub Barvínek - 4. Viktor Pražák, 8. Tomáš Pražan, 15. Matěj Krám, 30. Tomáš Pražan, 30. Viktor Pražák, 44. Tomáš Pražan; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Pejsarová 14 - Filip Procházka 8; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:1;
44:50
Trutnov se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ale všechny pokusy končí na tělech hráčů Holic
44:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #18 Jindřich Zelenka (4:6).
43:21
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan, asistoval #5 Lukáš Roček (3:6).
41:08
Timeout TD-IS IBK Holice
37:05
Trutnov úspěšně ubránil přesilovku soupeře
35:05
Vyloučen hráč #39 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
35:05
Po chybné rozehrávce obránců Trutnova se soupeř dostává do šance a hráč č. 39 "zatahuje za záchranou brzdu" a je vyloučen na 2 minuty
29:57
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (3:5).
29:57
Holice opět skorují těsně před koncem třetiny.
29:36
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek bez asistence (3:4).
29:36
Trutnov v zápětí opět snižujie na rozdíl jedné branky
29:08
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan bez asistence (2:4).
29:08
Holice odskakují na rozdíl dvou golů
26:14
Trutnov po zisku míčku se tlačí do protiútoku, ale ten je rychle zastaven obránci Holic
14:53
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #66 Viktor Pražák (2:3).
14:53
Před koncem 1. třetiny Holice rozehrávají standartní situaci a jdou znou do vedení.
11:50
Holice si v přesilovce nevytvořili větší šanci na zakončení
09:50
Vyloučen hráč #78 Jakub Barvínek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování florbalky.
09:50
První přesilovka pro Holice
08:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #31 Vojtěch Kozlovský (2:2).
07:19
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan, asistoval #36 Matěj Krám (1:2).
06:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #2 Matyáš Hanuš (1:1).
05:32
Holice zatím lepším týmem, ale Trutnov se s tím snaží vyrovnat
03:38
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #13 Andy Krtička (0:1).
00:01
Uvodní bule pro domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů TD-IS IBK Holice: brankář: Filip Procházka; hráči v poli: Lukáš Roček, Matěj Krám, Andy Krtička, Vojtěch Maroši, Viktor Pražák
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Nela Pejsarová; hráči v poli: Jan Fišera, Vítek Cvrček, Matyáš Hanuš, Jakub Barvínek, Jan Zuzánek