1:1
3:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBC Česká Skalice 4:1
3. Jakub Kudera, 21. Martin Sofilkanič, 21. Martin Sofilkanič, 23. Vojta Veinfurter - 9. Marek Sedláček; rozhodčí: Jiří Knettig - František Bajer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Jirka -1 - Vojtěch Andrejsek ?; po třetinách: 1:1, 3:0;
24:00
22:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter bez asistence (4:1).
20:52
Timeout FBC Česká Skalice
20:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Martin Sofilkanič bez asistence (3:1).
20:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Martin Sofilkanič, asistoval #9 Jakub Paletář (2:1).
14:51
Vyloučen hráč #17 Marek Sedláček družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:00
12:00
10:06
Vyloučen hráč #5 Michal Prokop družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
08:30
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #17 Marek Sedláček bez asistence (1:1).
03:57
Vyloučen hráč #18 Tobias Honzů družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
03:35
Vyloučen hráč #18 Adam Prokop Prokop družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
02:56
Vlastní branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jakub Kudera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Knettig a František Bajer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Denis Jirka; hráči v poli: Adam Prokop Prokop, Jan Kříž, Martin Sofilkanič, Tomáš Karban, Martin Stibor