5:2
- : -
FBS Olomouc

FBK Spartak Hluk - FBS Olomouc 8:10
20. Adam Hájek, 22. Michal Kundrata, 40. Michal Kundrata, 41. Marek Šimíček, 43. Martin Krchňáček, 44. Filip Konstant, 44. Martin Krchňáček, 55. Marek Šimíček - 17. Vojtěch Krhovják, 20. Tomáš Skoupil, 24. Igor Macháček, 29. Igor Macháček, 32. Šimon Borik, 35. Igor Macháček, 37. Igor Macháček, 38. Jan Kopecký, 59. Igor Macháček, 60. Karel Skupník; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jan Saňka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Aleš Padalík 13, Richard Podškubka 10 - Dominik Hrabě 17; po třetinách: 1:2, 2:6, 5:2;
Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér):
Dnes to byla hra na chameleona. První třetina taktické šachy a florbal Národní ligy. Druhá třetina totální výpadek a nešlo nám vůbec nic, soupeř byl důraznejší rychlejší a ukazovali kvalitu. Poslední třetinu jsme na ně vletěli a začalo nám to tam padat. Neskutečně jsme se vrátili do utkání a zaslouženě jsme i vyrovnali. Bohužel šance na obrat jsme nevyužili a soupeř krásně rozhodl minutu před koncem. Škoda bodu, ale kvalita, přístup a sehranost byla na straně soupeře. Gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Vedoucí):
Dneska byla místní hala málem svědky prohry vyhraného zápasu. Jsme rádi za důležité 3 body, ale ten výpadek, který jsme ve 3. třetině předvedli byl fatální. V dalších zápasech si toto nemůžeme dovolit. Děkuji soupeři za zápas.
65:00
počet střel na brankáře Padalík 21 a Podškubka 12
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
59:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Karel Skupník bez asistence (8:10).
59:58
Hosté dopravují míček do opuštěné domácí klece a uzavírají brankový účet.
59:46
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:46
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
58:39
Timeout FBK Spartak Hluk
58:39
tentokrát nedáš dostaneš na druhé straně, hostující Macháček se trefuje ze vzduchu po dlouhé krosové nahrávce.
58:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (8:9).
54:41
A máme vyrovnáno, dorážkou se prosazuje Marek Šimíček.
54:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #17 Filip Konstant (8:8).
54:20
Teď hosté spálili jasnou tutovku do prázdné brány.
52:00
Hosté nikam nespěchají a sanží se držet čas. Domácí teď svůj tlak také utlumili.
48:36
hra má rychlý spád, domácí jsou v laufu, Olomouc je z průběhu třetí třetiny velmi zaskočená, před chvílí Frank trefil po dorážce břevno.
43:44
A máme tu další gól, po teči Kundratovy střely se prosazuje Martin Krchňáček.
43:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (7:8).
43:34
Domácí do třetí třetiny na hosty vlétli a sérií tří branek se dotáhli na dostřel.
43:33
Timeout FBS Olomouc
43:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #67 Marek Šimíček (6:8).
42:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Tuhý (5:8).
40:29
Opět rychlý gól na začátku třetiny, po krosové nahrávce Jakuba Juračky se parádně do šibenice prosazuje Marek Šimíček.
40:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #19 Jakub Juračka (4:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
39:42
Domácí korigují v přesilové hře, parádní ranou se prosazuje Michal Kundrata.
39:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (3:8).
38:32
Vyloučen hráč #5 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
37:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #33 Matěj Pecha (2:8).
37:49
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Richard Podškubka družstva FBK Spartak Hluk
36:32
Opět stejná dvojice, která ve dvou hráčích vyťukala domácí obranu. Po nahrávce Borika se do prázdné brány prosazuje kanonýr dnešního dne Igor Macháček.
36:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (2:7).
34:35
Opět nedůraz v domácí obraně a rychlou střelou se opět prosazuje Igor Macháček
34:34
31:35
Další vypíchnutý míček a hosté trestají střelou do horního růžku, prosadil se Šimon Borik.
31:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik bez asistence (2:5).
28:25
Bleskově využitá přesilovka hostů znamená vedení 4:2.
28:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:4).
28:17
Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
26:52
Hosté teď zamkli domácí na delší čas v obraném pásmu a vytvořili si šance.
23:08
Bohužel domácím nevyšla přihrávka do rychlého brejku, hosté zachytili a po třech rychlých přihrávkách se prosazuje střelou do prázdné brány Igor Macháček.
23:07
21:15
Vstup do druhé třetiny vychází lépe domácím, po rychlé nahrávce podél mantinelu se prosazuje ranou k tyči Michal Kundrata.
21:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #67 Marek Šimíček (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
19:49
Domácí ovšem přispěchali s rychlou odpovědí, po rychlém zpracování se střelou do růžku prosazuje domácí mladík Adam Hájek.
19:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #71 Adam Hájek, asistoval #26 Ondřej Bartoš (1:2).
19:29
Domácí brání moc pasivně a hosté podruhé trestají, po rychlé nahrávce se prosazuje Tomáš Skoupil.
19:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (0:2).
18:10
Nyní zazvonila tyč domácí branky.
16:56
Nyní jdou už hosté do vedení, po nedostatečně dlouhé rozehře domácího obránce, míček Olomouc zachytila a po střele a dorážce se prosazuje.
16:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #15 Igor Macháček (0:1).
14:23
Klidnější pasáž, nyní ovšem opět obří šance Olomouce, kdy hostující útočník minul prázdnou bránu.
10:56
Olomouc má více ze hry, zavírá domácí do defenzivy a pramení z toho šance. Hluk spoléhá hlavně na brejky.
07:30
série šancí na obou stranách, nejprve zahrozila Olomouc, poté Hluk, následně opět výborně zasahuje Padalík.
06:04
Výborný zákrok domácího golmana, který během 2 vteřin zlikvidoval dvě střely hostů.
03:16
Velká šance hostů, po střele z výjezdu přestřeil hostující útočník.
01:45
První náznak šance si připisují domácí, na hraně brankoviště promáchl skákavý míček Martin Kelíšek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Jan Saňka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Igor Macháček, Tomáš Skoupil, Šimon Borik, Jan Minář, Vojtěch Krhovják
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Jiří Šubík, Filip Konstant, Ondřej Frank, Ondřej Hubáček, Tomáš Tuhý