1:0
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Florbal Hodonín 5:4pn
2. Matěj Zahradník, 12. Matěj Zahradník, 15. Daniel Tretera, 31. Adam Zuščák, N Matěj Zahradník - 5. Lukáš Kolínek, 8. Lukáš Kolínek, 18. Lukáš Kolínek, 20. Tomáš Grof; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Šťastný ? - Alexander Koštial ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #27 Matěj Zahradník a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #55 Pavel Vrbík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #39 Adam Zuščák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #11 Viktor Běloch , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #22 Vojtěch Mičulka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #15 Lukáš Kolínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #55 Pavel Vrbík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #22 Vojtěch Mičulka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #27 Matěj Zahradník , ale gól nevstřelil.

36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
30:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #74 Petr Gabrhel (4:4).
24:00
24:00
19:26
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #50 Tomáš Grof, asistoval #68 Tomáš Vrbík (3:4).
17:00
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek bez asistence (3:3).
14:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #30 Daniel Tretera, asistoval #88 Dominik Štafa (3:2).
12:00
12:00
11:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Matěj Zahradník, asistoval #88 Dominik Štafa (2:2).
08:56
Vyloučen hráč #15 Lukáš Kolínek družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za hra na zemi.
08:37
Vyloučen hráč #80 Abdelrahman Elhadidy družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:37
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #7 Teodor Žďárský (1:2).
04:37
01:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Hodonín:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Petr Gabrhel, David Kašpárek, Dominik Kučera, Vojtěch Mičulka, Adam Zuščák