0:4
- : -
TROOPERS

Florbal Vsetín - TROOPERS 3:6
6. David Procinger, 7. David Procinger, 17. Šimon Horák - 15. Adam Zuščák, 16. Dominik Štafa, 25. Matěj Zahradník, 27. Dominik Kučera, 30. David Doleček, 35. Matěj Zahradník; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0 + Šimon Horák TDKU + 4:2 + David Doleček OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Mikeš ? - Jiří Šťastný -3; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:4;
36:00
35:13
Vyloučen hráč #4 Štěpán Souček družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
34:47
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Matěj Zahradník, asistoval #74 Petr Gabrhel (3:6).
34:19
Vyloučen hráč #29 Šimon Horák družstva Florbal Vsetín do konce utkání.
34:19
Vyloučen hráč #29 Šimon Horák družstva Florbal Vsetín na 2+2 minuty za hrubost.
29:45
Branku družstva TROOPERS vstřelil #2 David Doleček, asistoval #39 Adam Zuščák (3:5).
29:45
Vyloučen hráč #2 David Doleček družstva TROOPERS - osobní trest.
29:45
Vyloučen hráč #2 David Doleček družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
26:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #74 Petr Gabrhel (3:4).
24:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Matěj Zahradník, asistoval #70 Martin Zeman (3:3).
24:00
24:00
16:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #29 Šimon Horák bez asistence (3:2).
15:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #30 Daniel Tretera (2:2).
14:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #70 Martin Zeman (2:1).
12:00
12:00
06:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 David Procinger, asistoval #23 David Kotrla (2:0).
05:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 David Procinger, asistoval #11 Vojtěch Bajza (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Petr Gabrhel, David Kašpárek, Vojtěch Mičulka, Adam Zuščák, Dominik Kučera