4:0
7:2
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC SLOVÁCKO 15:3
2. Marek Švarc, 9. Adam Kovařík, 11. Adam Kovařík, 12. Richard Jeřábek, 16. Adam Kovařík, 19. Richard Jeřábek, 21. Stanislav Holík, 24. Marek Janča, 32. Adam Kovařík, 34. Adam Kovařík, 35. Jakub Müller, 37. Vojtěch Navrátil, 39. Richard Jeřábek, 42. Richard Jeřábek, 45. Adam Kovařík - 15. Filip Hegr, 41. Michael Christov, 43. Marek Janča; rozhodčí: Adam Brázdil - Filip Maňas; vyloučení: 0:1 + Marek Janča 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Šimon Štulc ?, Jakub Stránský ?; po třetinách: 4:1, 4:0, 7:2;
45:00
44:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík bez asistence (15:3).
43:05
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #16 Stanislav Holík.
42:08
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #2 Vojtěch Píška (14:3).
41:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #20 Jonáš Franc (14:2).
40:46
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #32 Michael Christov, asistoval #22 Marek Janča (13:2).
38:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #24 Jakub Nechuta (13:1).
37:31
Vyloučen hráč #68 David Michálek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře.
36:29
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Vojtěch Navrátil, asistoval #35 Jan Kobylka (12:1).
34:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller bez asistence (11:1).
33:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #24 Jakub Nechuta (10:1).
31:27
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Stránský družstva FBC SLOVÁCKO
30:00
30:00
24:37
Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
23:21
Vlastní branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča (8:1).
20:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #16 Stanislav Holík, asistoval #60 Jakub Müller (7:1).
18:58
15:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #16 Stanislav Holík (5:1).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #8 Filip Hegr, asistoval #22 Marek Janča (4:1).
11:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #93 Marek Švarc (4:0).
10:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #60 Jakub Müller (3:0).
08:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #18 Vojtěch Navrátil (2:0).
01:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #93 Marek Švarc bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Brázdil a Filip Maňas.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Jakub Müller, Jonáš Franc, Jakub Nechuta, Richard Jeřábek, Marek Švarc