1:3
0:7
- : -

Florbal Ústí B - FBC Vipers Most 1:12
22. Petr Dunaj - 13. Vojtěch Vorlíček, 15. Patrik Hanousek, 17. Patrik Hanousek, 21. Jiří Horák, 29. Jaroslav König, 33. Václav Podlena, 38. Daniel Ryk, 39. Jan Červenka, 41. Filip Jirásek, 41. Jan Červenka, 42. Václav Podlena, 43. Patrik Hanousek; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 4:3; využití: 1:4; diváků: 56; zásahy brankářů: Martina Zajícová ? - Jakub Alfery -1; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:7;
45:00
Střely ve 3. části: 2:11
45:00
42:18
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #88 Patrik Hanousek, asistoval #35 Jaroslav König (1:12).
41:52
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Václav Podlena, asistoval #1 Jakub Alfery (1:11).
40:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #75 Radek Babák (1:10).
40:19
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #9 Filip Jirásek, asistoval #35 Jaroslav König (1:9).
39:30
Vyloučen hráč #8 David Jirsák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
38:11
37:40
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #4 Daniel Ryk, asistoval #88 Patrik Hanousek (1:7).
36:36
Vyloučen hráč #5 Ondřej Sklenář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Václav Podlena, asistoval #9 Filip Jirásek (1:6).
31:15
Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:8
30:00
28:06
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #35 Jaroslav König, asistoval #4 Daniel Ryk (1:5).
25:57
Vyloučen hráč #4 Daniel Ryk družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za blokování florbalky.
21:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #46 Petr Dunaj, asistoval #69 Maximilian Michael Schulze (1:4).
21:29
Vyloučen hráč #70 Václav Podlena družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:24
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #86 Jiří Horák, asistoval #4 Daniel Ryk (0:4).
18:20
Vyloučen hráč #11 Aleš Vondra družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
16:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #88 Patrik Hanousek, asistoval #41 Jan Červenka (0:3).
15:23
Vyloučen hráč #84 Ondřej Svoboda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:7
15:00
14:07
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #88 Patrik Hanousek, asistoval #4 Daniel Ryk (0:2).
12:42
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #75 Radek Babák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Filip Jirásek, David Volf, Daniel Ryk, Jaroslav König, Patrik Hanousek