0:4
2:0
- : -

Asper Šumperk - SAMIGAS FBS Olomouc 4:6
1. Rostislav Klučka, 4. Jakub Lehar, 31. Vojtěch Kylar, 31. Rostislav Žák - 3. Jan Slavík, 3. Samuel Strašil, 13. Jan Spurný, 21. Ondřej Študent, 22. Jan Spurný, 24. Jan Spurný; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Zika 4, Marek Zika 1, Marek Zika -2 - Samuele Pedriali 2, Samuele Pedriali 4, Samuele Pedriali 8; po třetinách: 2:2, 0:4, 2:0;
36:00
30:51
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #12 Rostislav Žák, asistoval #3 Rostislav Klučka (4:6).
30:19
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #31 Vojtěch Kylar, asistoval #59 Jakub Lehar (3:6).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Marek Zika družstva Asper Šumperk
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #91 Samuele Pedriali družstva SAMIGAS FBS Olomouc
24:00
24:00
23:28
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Spurný, asistoval #8 Jan Slavík (2:6).
21:18
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Spurný, asistoval #12 Samuel Strašil (2:5).
20:20
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #32 Ondřej Študent bez asistence (2:4).
12:26
12:00
12:00
12:00
12:00
05:44
Vyloučen hráč #2 Prokop Coufal družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
03:27
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #59 Jakub Lehar, asistoval #23 Adam Jan Pírek (2:2).
02:50
Timeout Asper Šumperk
02:50
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #22 Radim Bečica (1:2).
02:46
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Slavík, asistoval #21 Marek Tomášek (1:1).
00:21
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #3 Rostislav Klučka, asistoval #59 Jakub Lehar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů SAMIGAS FBS Olomouc: brankář: Samuele Pedriali; hráči v poli: Ondřej Študent, Samuel Strašil, Marek Tomášek, Jan Spurný, Jan Slavík