2:0
- : -
FBS Olomouc

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBS Olomouc 5:1
11. Jonáš Obermann, 14. Jonáš Obermann, 27. Miroslav Řehák, 44. Richard Kellenberger, 48. Richard Kellenberger - 10. Martin Ambrož; rozhodčí: Jaroslav Verner - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jiří Trojan 21 - Martin Navrátil 22; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0;
Komentář domácích:
Dnes koncentrovaný výkon celých 60 minut proti týmu, který dobře bránil a snažil se hrozit hlavně z protiútoků. Celý zápas jsme hráli  lépe na balonku, což se na konci ukázalo na výsledku. Děkujeme soupeři
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Bohužel nám to dnes vůbec nelepilo. Nemyslím si, že bychom odehráli vyloženě špatný zápas, ale z tolika šancí dát jen jeden gól je prostě šílenost. Soupeř byl velmi silný hlavně v důrazu na brankovišti, což rozhodlo zápas. Děkuji soupeři za zápas a za vstřícnost při změně termínu!
53:24
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
48:42
Vyloučen hráč #83 Martin Robert Horry družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
47:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #12 František Jílek (5:1).
43:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #22 Jakub Dočekal (4:1).
40:40
Pekárek právě zabránil dvoum střelám hostí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:6
40:00
38:59
František Jílek právě nechutným způsobem zahodil svého soupeře.
38:58
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
32:56
Ouředníčkova střela pouze do bloku.
28:08
Trojan chytil tutovou šanci.
26:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #40 František Urbánek (3:1).
24:01
Pekárek promáchnul prázdnou bránu.
23:27
Jílek právě olíznul domací palubovku.
20:57
Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:10
Druhá třetina zahájena. Vhazování vyhrávají domácí.
13:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #92 Jakub Pekárek (2:1).
12:31
Sokolové mají více ze hry.
10:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:1).
10:22
Hra je vysokém tempu
09:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #71 Matěj Romanovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Matěj Romanovský, Martin Ambrož, Tomáš Jelínek, Antonín Mikulík