1:1
2:2
1:0

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:4p
3. Natálie Königová, 24. Adriana Hýsková, 41. Adriana Hýsková, 50. Nela Fojtíková, 61. Eliška Šidlochová - 12. Ivana Drugdová, 32. Kamila Kaslová, 44. Martina Špetová, 58. Victoria Binědová; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Martin Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Karolina Bačková 29 - Kateřina Valečková 35; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér):
Strašně těžké utkání z houževnatým soupeřem kdy jsme chtěli brát tři body a myslím, že jsme k nim měli blíže, ale vzhledem k závěru jsem rád za body dva. Děkuji moc soupeři za férové utkání a šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Dnes pochvala za bojovnost a vůli. Celý zápas dotahujeme, vždy se vzchopíme a vyrovnáme. V závěrečných vteřinách dvě nevyužité gólovky a v prodloužení okamžitý trest. Bohužel, udělali jsme o jednu chybu víc než soupeř. Pěkné důrazné utkání, a i když vezeme jen bod, užil jsem si to víc než včera. Díky všem hráčkám, sudím i divákům.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:22
60:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:4).
60:01
Úvodní bule v prodloužení pro domácí Florbal Chomutov.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
57:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (4:4).
56:31
Poslední minutky běží do konce třetí třetiny a domácí stále vedou o gól, který chtějí hosté vyrovnat.
54:42
Zatím je ve vedení Chomutov, ale hra se neustále přelévá.
52:32
Hosté se dostávají do útoku.
49:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #19 Viktorie Rázková (4:3).
48:54
Fojtíková se nadějně přesouvá z obrany do útoku.
46:54
Stav je stále vyrovnaný, ale na míčku jsou v tuto chvíli hosté.
44:49
Rozehrávku ze strany hostů mají domácí.
43:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:3).
42:46
K dnešnímu derby přihlíží přes 65 diváků.
40:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (3:2).
40:01
Úvodní bule pro FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
34:33
Domácí se pokouší o další útok, ale končí to ztrátou míčku.
32:48
Domácí se dostávají do útočné poloviny, ale opět je z toho jen ztráta míčku.
31:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #11 Andrea Žižková (2:2).
30:58
Hosté kombinují rychlé a přesné přihrávky přes střed hřiště.
28:39
Terez Suková se dostává k míčku, běží na bránu a střílí, hráčka hostů však střelu blokuje.
26:47
Chomutov má volný úder, Eliška posílá Königové a ta střílí, brankářka míček chytila.
24:50
Tóthová se stahuje do obrany a posílá přihrávku do útoku.
23:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (2:1).
22:53
Malecká rychle zasáhla a vybojovala si míček.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
18:12
Blíží se poslední minuta a stav je stále vyrovnaný, ale ve vedení má míček převážně Chomutov.
14:20
Hosté zkouší presink, ale Chomutov zůstává na míčku.
12:38
Chomutov fauluje a hosté mají volný úder ze středu hřiště.
11:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #76 Martina Špetová (1:1).
10:33
Nadějný útok Malecké bohužel nevyšel.
10:08
Šidlochová se drží na středu a posílá přihrávky do útoku.
08:57
Hýsková dostává přihrávku do předbrankového prostoru a střílí na brankáře.
06:58
Hosté se poprvé dostávají až před branku domácího týmu.
04:55
Domácí se probojovali přes útočníky hostující družstva a drží se na polovině hostů.
02:30
První branku v utkání otevírá domácí tým, který se hned dostává do vedení.
02:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #6 Eliška Šidlochová (1:0).
00:01
Úvodní bule pro Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Kamila Kaslová, Ivana Drugdová, Martina Špetová, Andrea Marková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Barbora Suková, Eliška Šidlochová, Natálie Königová, Adriana Hýsková, Petra Malecká