1:3
2:2
- : -

TD-IS IBK Holice - 1. FBC Polička dorostenci 3:6
16. Vojtěch Šefranko, 41. Jaroslav Tošovský, 45. Vojtěch Šefranko - 12. Samuel Šafář, 17. David Nunvář, 23. David Nunvář, 28. Samuel Šafář, 35. David Nunvář, 39. Václav Šafář; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Filip Procházka 23 - David Cacek 16; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2;
44:15
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #27 Vojtěch Šefranko bez asistence (3:6).
44:15
Rychle využitá přesilová hra Holic a skore je 3:6
43:56
Timeout TD-IS IBK Holice
43:56
Vyloučen hráč #6 Filip Škorpík družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
40:58
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #66 Viktor Pražák (2:6).
40:58
Tentokrát s ní hráči Holic naložili lépe a snižují na 2:6
40:24
Vyloučen hráč #15 Štěpán Klusoň družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
40:24
Další přesilovka Holic, uvidíme jak s ní naloží tentokrát
38:13
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #77 Václav Šafář bez asistence (1:6).
38:06
Polička se tlačí za další brankou
34:55
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #25 David Nunvář, asistoval #18 Samuel Šafář (1:5).
27:16
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #18 Samuel Šafář, asistoval #6 Filip Škorpík (1:4).
27:16
Polička využívá přesilovou hru a zvyšuje na 4:1
26:21
Holice ve čtyřech hráčích
26:06
Vyloučen hráč #78 Tomáš Pražan družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
26:06
Holice 15 vteřin ve třech
24:53
Trestné střílení družstva TD-IS IBK Holice neproměnil #26 Vojtěch Maroši.
24:52
Holice ve čtyřech si vytvořili brankovou příležitost, kterou nepromněnili jen za cenu faulu a uvidíme nájezd.
24:21
Vyloučen hráč #36 Matěj Krám družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za vysoká florbalka.
24:21
Uvidíme první přesilovou hru Poličky.
22:08
22:08
Po nepřesnostech před brankou Holic, Polička zvyšuje na 3:1.
18:45
Krásný výhoz brankáře Holic přes celé hřiště na volného spoluhráče. Ten však branku nedává.
16:51
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #25 David Nunvář, asistoval #6 Filip Škorpík (1:2).
16:51
Polička si bere zpět své vedení, po krásné přihrávce z rohu hřiště před bránu na volného hráče.
15:39
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #27 Vojtěch Šefranko, asistoval #13 Andy Krtička (1:1).
14:54
I přes množství šancí Holic v přesilové hře se skore nemění a hraje se v plném počtu
12:55
Holice si zahrají přesilovou hru
12:54
11:35
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #18 Samuel Šafář, asistoval #77 Václav Šafář (0:1).
11:35
Polička se dostává do vedení
09:25
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale většina útoků končí na bránících hráčích.
05:07
Hra je zatím vyrovnaná s minimem šancí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička dorostenci:
00:00
Line-up domácích TD-IS IBK Holice: brankář: Filip Procházka; hráči v poli: Lukáš Roček, Matěj Krám, Andy Krtička, Vojtěch Maroši, Viktor Pražák