3:1
0:1
Sokol Rudná

Prague Tigers - Sokol Rudná 6:7p
8. Adam Novák, 14. Zbyšek Piták, 32. Vojtěch Řádek, 52. Jan Nachtmann, 58. Vojtěch Kučera, 59. Thomas Heřmanský - 5. Lukáš Bárta, 6. Štěpán Hanzl, 11. Matěj Dejm, 30. Martin Špaček, 37. Jan Josef Brychta, 44. Jan Josef Brychta, 61. Antonín Pražák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 17, Pavel Dundr 11 - Hugo Kalina 27; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 0:1;
Komentář domácích Janů Lukáš (Vedoucí):
Dnes jsme si zápas prohráli sami svým přístupem. Celý zápas jsme se nedostali do pořádného tempa. Zisk bodu je po průběhu zápasu naprosto nečekaný dárek. Gratuluju soupeři k vítězství.
Komentář hostů Pražák Jan (Trenér):
Mrzí nás ztráta třetího bodu, ale jsme rádi že se podařilo odvrátit zkázu. Děkujeme všem za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:17
60:17
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #63 Antonín Pražák bez asistence (6:7).
60:17
Tohle bylo rychlé, Masár ztrácí a soupeř trefuje růžek.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:11
60:00
59:59
Obrat sice nebyl dokonán, ale bereme i prodloužení, které za okamžik začne.
58:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #10 Zbyšek Piták (6:6).
58:45
Je to tam! Domácí v šesti dotahují Rudnou!
57:52
Timeout Sokol Rudná
57:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Vojtěch Kučera, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:6).
57:52
A je tu slibované drama, Tigers se přibližují na rozdíl jediné branky, Kučera se trefuje po zemi k tyči, brankář nic neviděl.
57:00
Rudná ale drží míček na domácí půlce, takhle to asi nepůjde.
56:30
Půjdou Tigers do šesti? Mají tři a půl minuty.
54:30
Adam Novák je dneska terčem Rudné, už je opět na zemi.
54:00
Piták se uvolnil od mantinelu a hostující obrana tečuje míček mimo.
53:00
Čeká nás dramatických sedm minut třetí třetiny.
51:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:6).
51:40
Tigers využívají i druhu přesilovku, díky bohu!
49:50
Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
49:50
Adam Novák unikal na hostujícího brankáře a byl sesekán obráncem Rudné. Přesilovka pro domácí.
46:58
Buď blok nebo střela mimo, domácí útok je bezzubý.
44:40
Před Dundrem se už zase formovali tři soupeři, domácí obrana teď nějak pokulhává.
43:45
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #31 Jan Karásek (3:6).
43:45
Přečíslení 2 na 1 hosté s přehledem využívají.
43:33
Kašpar z půlky střílí mimo.
42:00
Heřmanský zabránil jasnému gólu, když chtěl Sokol doklepávat do prázdné brány.
40:30
Pavel Dundr hned v uvodních vteřinách na hřišti musel čelit nebezpečné situaci, míček orazítkoval tyč za jeho zády.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Prague Tigers
40:00
40:00
Update: Hráč č. 88 Václav Veverka bohužel dnešní utkání nedohraje kvůli zranení kolene. Přejeme mu brzké zotavení!
40:00
Blíží se nám třetí třetina, Tigers celý zápas tahají za kratší konec provazu, tak snad se to nyní překlopí!
40:00
Střely ve 2. části: 9:12
40:00
39:59
Druhou třetinu zakončuje duo Fišer a Kalina, který propagační střelu chytá bez potíží.
38:00
Dnes jsme svědky poměrně malého počtu osobních soubojů, i to je zřejmě důvod proč je tak snadné prokličkovat se obranou.
37:45
Hra je nyní hodně nahoru dolů, před chvíli to halou silně zahučelo po obrovské šanci hostů.
36:15
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta bez asistence (3:5).
36:15
Pitákovu a Heřmanského rozehrávku od mantinelu už soupeř zřejmě zná a tak míček zachytil a utek s ním až do brány.
35:50
Novák těžký skákavý míček před bankou netrefuje, ale Tigers se v útoku drží dál.
34:50
Řádek zachytil rozehrávku soupeře a ušetřil několik vteřin, následně jeho střela míří nad.
33:58
Sokol hraje v plném počtu.
33:06
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
33:06
Na hřišti je úspěšná přesilovková formace a zatím kombinuje na polovině soupeře ale vzápětí Nachtmann fauluje unikajícího soupeře.
31:58
Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
31:58
Nebezpečný zákrok na unikajícího domácího hráče u mantinelu, vypadá to na zranení ...
31:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #10 Zbyšek Piták (3:4).
31:02
Piták krásně nachází Vojtu Řádka a ten se od mantinelu střelou pod horní tyčku nemýlí.
30:21
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za opakované přestupky.
30:21
Výhoda Tigers končí rychle, míček Řádkovi uskakuje.
29:28
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #92 Hugo Kalina (2:4).
29:00
Ani druhá rozehrávka Tigers z rohu neškončila zakončením, Rudiš poslal lobík před branku ale heřmanský netrefuje.
27:43
Rozehrávka Tigers z rohu neskončila ani zakončením.
27:00
Kučera se chtěl od mantinelu prosmýknout mezi dvěma soupeři ale tam spadla závora.
26:19
Tigers první oslabení ubránili.
25:55
Hlava se stihnul přemístit po krosové přihrávce.
24:19
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
24:19
Řádek fauluje soupeře při výběhu od mantinelu a dává soupeři šanci navýšit své vedení.
23:45
Kavan chtěl centrovat bekendem, soupeř snadno chytá tuto přihrávku.
23:00
Rudná stále hrozí po nenápadných kombinacích, domácí obrana zatím stíhá.
22:00
Novák už chtěl střílet ale nechal ve výbehu míček za sebou a toho se ujímá soupeř.
21:20
Váně nebezpečně střílí z půlky naštěstí trefil vlastního hráče před brankou.
21:10
Máme tu druhou třetinu utkání a po změne stran jsou u míčku hosté Tigers se snaží napadat.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:57
Důležitý zákrok Hlavy před koncem třetiny po ztráte Heřmanského a brejku soupeře.
19:00
Dašek vyvezl míček z vlastní poloviny hřiště až do střely, s přízemní ránou si ale gólman poradil.
18:25
Masár připravil palebnou pozici pro Řádka, ten vyprášil Kalinovi ruce.
17:45
Pivoňka se prokličkovával domácí obranou jakoby tam ani žádná nebyla, naštěstí nezakončil ideálně.
17:00
Nachtmann hledal Horta před brankou, ten se však nestačil uvolnit do střelecké pozice.
16:32
Rudišova střela z otočky mimo.
15:20
Rychlá kombinace Řádek, Masár, Kučera poslední jmenovaný trefuje blok.
14:30
Rudná u míčku a snaží se rozehrát, Tigers se zatím úspěšně brání.
13:30
Kavan zabojoval ve sprinterském souboji ale k balónku se nedostal.
13:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták z trestného střílení (2:3).
13:11
Následně si ale vykoledoval trestné střílení když už už unikal po krásném uvolnění na vlastní polovině
12:45
Piták se neprokličkoval mezi dvěma soupeři a ztráta zavařila domácí obraně.
11:55
Fišerova střela z půlky zblokována.
10:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #43 Matěj Dejm, asistoval #81 Štěpán Hanzl (1:3).
10:55
Rudná rozehrála na půlce a najednou je míček v domácí bráně... tak jednoduché to je.
10:00
Pěkná rozehrávka Pitáka a Heřmanského, druhý jmenovaný obdařil soupeře beruškou.
08:40
Tigers se po gólu drželi na polovině soupeře ale nyní už jsou u míšku hosté a pokuší se o rozehrávku.
07:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:2).
07:27
Ale to ho nemusí mrzet jelikož se před brankou dostal k odraženému míčku a nedal brankáři šanci.
07:21
Krásný výběh Nováka zpoza brány, střela byla ztečována mimo.
05:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #43 Matěj Dejm (0:2).
05:52
Nenápadná akce hostí a najednou tu máme dvoubrankový rozdíl.
04:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #8 Ondřej Váně (0:1).
04:52
Piták ztrácí míček na sooupeřově polovině a z následného brejku tu máme první gól utkání.
04:32
Po faulu na Vojtu Řádka budou rozehrávat domácí na útočné půlce.
03:45
Nebezpečná střela Fišera z půlky, rozhodí však pískají postavení v brankovišti a rozehrávat bude Rudná.
03:00
Veverkovu rozehrávku po mantinelu chytá soupeř a Tiger se musí rychle formovat do obrany.
02:10
Po faulu za utočnu polovinou mají slibnou šanci hosté. Jejich střela však končí mimo bránu.
01:45
Akce domácích končí střelou za mantinel.
01:30
Domací jsou v držení balonku a kombinují na půlce soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Adam Pivoňka, Lukáš Kepka, Martin Špaček
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Šimon Masár, Vojtěch Kučera, Vojtěch Řádek, Matouš Dašek, Šimon Fišer
00:00
Dobrý večer dámy a pánové, vtejte u online přenosu 7. kole Národní ligy mužů, ve kterém se proti sobě postaví domácí Prague Tigers a hostující Sokol Rudná. Jelikož se jedná o střetnutí posledního týmu s předposledním můžeme očekávat napínavou bitvu, pojďme na to!