3:0
7:0
- : -

FBC Intevo Třinec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 15:1
2. Sabina Zoubková, 3. Romana Kiecková, 11. Adéla Šibrová, 17. Veronika Třinecká, 17. Lucie Mišúnová, 25. Lucie Mišúnová, 26. Lenka Šnajdrová, 33. Adéla Šibrová, 47. Adéla Šibrová, 51. Veronika Třinecká, 52. Markéta Kajzarová, 54. Veronika Třinecká, 57. Veronika Třinecká, 57. Denisa Gawryšová, 60. Tereza Martynková - 16. Zuzana Štěrbová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 16 - Melisa Poláčková 30; po třetinách: 5:1, 3:0, 7:0;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Dobrý vstup do zápasu, holky z Brna ze začátku dosti aktivní, později jsme si je ale zatáhli a zápas už pak patřil jen holkám z 3nce. Zítra očekáváme trochu jiné kafe, budeme zodpovědnější na hokejkách a necháme na hřišti vše pro to, aby soupeři z Třince odjížděli s prázdnou. Děkuji soupeřkám, rozhodčím a úžasným fanouškům, kteří nás podporují až do konce zápasu. PS:pořadatelský stolek- bezkonkurenčně nejlepší.
60:00
Střely ve 3. části: 18:7
60:00
59:36
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #19 Veronika Třinecká (15:1).
58:20
Vyloučen hráč #21 Kateřina Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
56:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #15 Sabina Zoubková (14:1).
56:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #90 Romana Kiecková (13:1).
55:40
Třinecké hráčky posledních pár minut na hřišti zcela dominují.
53:41
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #50 Alina Zelena (12:1).
51:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Markéta Kajzarová, asistoval #40 Adéla Šibrová (11:1).
50:39
50:39
A máme tady desítku!!!
49:48
Třinec si teď vytvořil velký počet šancí před bránou soupeře, většina míčků ale skončilo mimo bránu.
46:01
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #4 Klára Kociánová (9:1).
46:01
Další přesilovou hru využívají domácí hráčky, po odrežené střele se k dorážce dostala Šibrová a ta dostala míček až za záda Poláčkové
45:34
Vyloučen hráč #16 Sabina Slováková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
43:52
Hra se nám přelévá ze strany na stranu oba týmy si vytváří mírný tlak, ale obrany nám ve 3. třetině fungují zatím nejlépe.
36:36
Vyloučen hráč #90 Romana Kiecková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
36:36
První přesilovku si zahrají také hosté.
32:11
30:43
Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:43
První přesilovka v zápase pro Třinec.
28:15
Macigová běžela po mantinelu a nebezpečnou střelou ohrozila bránu soupeře, gólmanka Brna, ale nádherně zakročila, a poté tygřím skokem vychytala i dorážku z třinecké hokejky.
25:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #70 Lenka Šnajdrová, asistoval #97 Kateřina Macigová (7:1).
24:36
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (6:1).
24:36
Třinec dále zvyšuje své vedení po kombinaci Mišúnové se šibrovou.
22:25
Třinec zatím i ve druhé třetině rozebírá hru Brna a zůstává tak po většinu času na balonku.
20:15
Po buly se třinecké hráčky dostaly do nebzepečné situace, která ale končí mimo bránu.
16:50
S góly se nám teď rozthl pytel. po několika slušných akcích kdy se dokonce i Brno dostalo do gólovky, ale pouze zazvonila tyčka, zde máme aktuální stav zápasu 5:1
16:29
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #11 Denisa Gawryšová (5:1).
16:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (4:1).
16:13
Brno střílí druhý gól v zápase, bohužel pro ně to bylo do vlastní brány po odraze od od vlastní obránkyně.
15:11
A první gól v zápase střílí i Brno, po důrazu na brankovišti do branky protlačila míček hráčka č. 6
15:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #7 Linda Hyksová (3:1).
10:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #15 Sabina Zoubková (3:0).
10:55
Třinec zvyšuje své vedení po hezké kombinaci zde máme stav zápasu 3:0
09:02
I hráčky Brna se dostaly do své velké první šance, míček se však prokutálel zakončující hráčce pod čepelí, a tak ke střele ani nedošlo.
07:16
Třinec se dostávává do spousty gólových šancí, avšak obrana brněnských zatím vypadá že funguje.
04:50
Třinecké hráčky se drží po začátku zápasu většinu hracího času na útočné polovině a prověřují gólmanku Brna.
02:40
A je zde hned i rychlý druhý gól zápasu, který vstřelili opět hráčky Třince.
02:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #28 Tereza Martynková (2:0).
01:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková bez asistence (1:0).
01:32
Úvodní gól zápasu vstřelila hráčka č. 15 Sabina Zoubková.
00:01
Úvodní buly pro Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Kateřina Rozenbergová, Vendula Schindlerová, Sabina Slováková, Kamila Macejáková, Michaela Schindlerová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Dagmar Šteglíková; hráči v poli: Alina Zelena, Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Tereza Martynková