0:0
3:3
0:0

Torpedo Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:6pn
8. Andrea Pastušková, 18. Lucie Kadlecová, 49. Lucie Kadlecová, 52. Natali Kalábová, 55. Marika Marečková - 8. Katarína Cerchlanová, 20. Katarína Cerchlanová, 46. Veronika Praxová, 47. Kateřina Rozenbergová, 60. Michaela Schindlerová, N Sabina Slováková; rozhodčí: Ondřej Lepík - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 17 - Nikola Vanďurková 20; po třetinách: 2:2, 0:0, 3:3, 0:0;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Tento víkend mělo zůstat doma 6 bodů, ale bohužel se tak nestalo.
Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Schindlerová Michaela (Vedoucí):
Do dnešního zápasu jsme vstoupily se vztyčenou hlavou a s cílem sebrat  body. Po dramatické 3. třetině, kdy soupeř do toho šel s vervou jsme se nezalekly a bojovaly dál. Pochvala každé hráčce dnes v týmu, protože každá bojovala na 100%  a proto si domů vezeme 2 body. Děkujeme soupeřům a pořadatelům za zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #16 Sabina Slováková a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #14 Andrea Pastušková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #35 Vanda Fidrmucová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #40 Sabrina Moravcová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #7 Linda Hyksová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.
62:00
Nyní oba týmy spíše vyčkávají na nějakou skulinku v obraně.
59:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Michaela Schindlerová, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (5:5).
59:16
Waloszková nic neviděla a míček končí za jejími zády.
58:21
Na druhé straně teď podržela Waloszková.
57:35
Samostatný únik Kadlecové, hattrick ji překazila nádherným zákrokem Vanďůrková.
57:09
Blok domácí obrany.
56:00
Hattrick je nyní hodně opařený, po tom co se snadno dostal do dvoubrankového vedení jim momentálně nic moc nevychází.
54:48
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #66 Niki Kalábová (5:4).
54:48
Famózní akce! Z trestné lavice naskočila Natali Kalábová, přihrála na svou segru, ta na Marečkovou a ta uklízí do prázdné kasy. Torpedo otáčí zápas!
54:35
Torpedo oslabení přežilo.
52:35
Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
52:35
Šance pro Hattrick překlopit zápas zpět na svou stranu.
52:00
Torpedo pokračuje v náporu, dvě šance pro Kadlecovou a Kučerovou.
51:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (4:4).
51:11
Nedáš dostaneš se opět potvrdilo. Duo na které se Torpedo může spolehnout vyrovnává!
51:02
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #7 Linda Hyksová.
51:02
Hattrick bude mít výhodu trestného střílení.
51:02
Hyksová pouze do boční sítě, Torpedo zůstává ve hře.
49:54
Kadlecová mohla vyrovnat, proti byla tentokrát Vanďůrková.
49:30
Kučerová pouze do bloku.
48:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #22 Marika Marečková (3:4).
48:20
Kadlecová nadvakrát překonala brankářku Hattricku a vrací domácí do hry!
47:30
Torpedo mohlo jít 2 na 1, ale Niki Kalábová nedokázala nahrát přesně.
46:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 Kateřina Rozenbergová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (2:4).
46:41
Obrovská chyba potrestána a Hattrick se přibližuje vítězství.
45:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová, asistoval #35 Vanda Fidrmucová (2:3).
45:22
Proti této střele neměla Waloszková žádnou šanci, Praxová vymetla všechny pavučinky.
45:05
Golovou střelu Natali Kalábové vyrazila helmou Vanďůrková.
44:20
Na druhé straně v šanci minula Cerchlanová.
43:45
Kučerová střelou z první prověřila Vanďůrkovou.
42:55
Nyní je hra opatrná z obou stran.
40:45
Torpedo začalo třetinu tlakem, ale bez úspěchu.
40:01
Třetí buly pro Hattrick a jdeme do poslední třetiny.
35:56
Na brankové čáře situaci zachránila jedna z domácích hráček.
35:33
Torpedo se také ubránilo.
34:05
Tyč po střele Skřivánkové.
33:33
Vyloučen hráč #66 Niki Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
33:33
První přesilovka pro Hattrick.
31:24
Agresivní napadání vedlo k obrovské chybě, kterou nedokázala potrestat Kučerová.
31:02
Pastuškové střela nesedla. A Brno ubránilo i druhou přesilovku domácich.
30:02
Minuta pryč a Brno brání výborně. Ve vlastním oslabení je více na míčku.
29:02
Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
29:02
Druhá přesilovka pro Torpedo, snad bude úspěšnější.
28:23
Marečková mohla postupovat sama, míček ale nezkrotila.
26:40
Hattrick se ubránil.
25:32
Skvělý zákrok Vanďůrkové! Pastušková už skoro slavila.
24:28
Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
24:28
První přesilovku v utkání si zahrají domácí.
23:53
Vanďůrková se stihla přesunout a lapit střelu Moravcové, která měla gólové parametry.
22:54
Samostatný únik vychytala pěkným zákrokem Waloszková.
22:33
Druhá třetina začala ve velkém tempu, hraje se nahoru dolů.
20:01
Druhé buly tentokrát pro domácí, jejich útok však netrval dlouho.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
19:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #75 Michaela Schindlerová (2:2).
19:52
Waloszková kroutí hlavou, takové střely by měla chytat. Hattrick dává gól do šastny a je opět srovnáno.
19:30
Brno usazené v útoku.
18:30
Šanci NIki Kalábové chytá Vanďůrková.
17:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:1).
17:25
Krátce před koncem třetiny dostává Torpedo do vedení Kadlecová.
16:00
Waloszková maskou chytá střelu Praxové.
14:05
Nyní je hra neučesaná z obou stran, vidíme hodně nepřesností a spíše více faulů.
12:24
Kučerová těsně minula horní růžek.
12:22
Ztečovaná střela Glasové skončila těsně mimo.
11:23
Hattrick usazený v útočném pásmu.
10:22
Pozornost Vanďurkové vyzkoušela Moravcová.
07:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #21 Kateřina Rozenbergová (1:1).
07:50
Vedení Torpeda netrvalo dlouho, Hattrick prakticky ihned vyrovnává. Cerchlanová trefila přesně horní růžek.
07:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:0).
07:32
Krásná akce Torpeda, Macourková z první posunula na Kadlecovou ta poté na Pastuškovou, která uklízí do prázdné brány.
06:54
Další rychlý protiútok hattricku skončil střelou mimo.
06:25
Kučerová obětavě zblokovala střelu Rozenbergové.
05:41
Waloszková vychytala brněnský únik 2 na 1.
05:10
Kadlecová těsně míjí branku Vanďůrkové.
04:46
Niki Kalábová orazítkovala tyč brněnské branky po passu Marečkové.
03:05
Kučerová zavezla míček do útočného pásma, následná kombinace nebyla přesná.
01:45
Obě golmanky si připisují úvodní zákroky, které byly z kategorie povinných.
00:01
Úvodní buly pro hostující Hattrick, jejich první útočná snaha byla poté zastavena.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Zdeněk Bartoš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Nikola Vanďurková; hráči v poli: Kateřina Rozenbergová, Vendula Schindlerová, Sabina Slováková, Kamila Macejáková, Michaela Schindlerová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Nikola Krmelová, Sabrina Moravcová, Barbora Kučerová, Marika Marečková, Alexandra Glasová