4:1
1:0
- : -

FBC Dobruška - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:1
21. Diana Peterová, 26. Sandra Peterová, 32. Diana Peterová, 40. Kateřina Poláčková, 50. Veronika Eimannová - 38. Eva Smutná; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Martin Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Karolína Špačková 19 - Veronika Šplíchalová 32; po třetinách: 0:0, 4:1, 1:0;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Od nás dnes poctivý a dobrý výkon. První třetina sice od nás postrádala rychlejší přechod do útoku, ale od druhé části jsme toto zlepšili a hned to neslo ovoce. Děkuju soupeři za férový zápas, našim skvělým fanouškům za podporu a těšíme se na další zápas.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
První prohra. Někdy přijít musela. Dneska naprosto zasloužená, rozhodlo o ní prvních 10 minut druhé třetiny. Ve zbytku relativně vyrovnané, ale obrovský rozdíl byl v proměnění šancí a ve fyzické zdatnosti. Osobka soupeře je nepříjemná a příště musíme tento riskantní způsob hry lépe potrestat a hlavně proměnit šance. Děkuji holkám, že hrály až do konce, zítra si půjdeme pro 3 body. Gratuluji soupeři a divákům. Nádherné prostředí zde v Dobrušce!
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
57:20
Velmi zajímavý výhoz od brankářky hostů.
54:34
Buchalová střílí,ale pouze do brankářky.
54:03
Hezká střela od Horákové.
51:43
Hráčka hostů s číslem 11 se snaží dostat před branku Dobrušky.
49:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #63 Eliška Buchalová (5:1).
49:22
Buchalová našla Eimannovou a je z toho gól.
48:13
Dnešní utkání sleduje 103 diváků. Děkujeme .
48:08
Vávrová v oslabení běží sama na branku, ale mijí
47:10
Vyloučen hráč #11 Adriana Jedličková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:47
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #63 Eliška Buchalová (4:1).
39:47
Poláčková krasně zametla do prázdné branky
37:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (3:1).
37:02
Neštastný gól po zemi k tyčce.
35:20
Hostující hráčka v šanci, ale střílí mimo
31:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #21 Karolína Špačková (3:0).
31:23
Krásny výhoz od Špačkové na Peterovou D.  končí golem.
27:15
Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
27:15
Hra 4 na 4
27:06
Hezká střela od Buchalové.
26:43
Vyloučen hráč #96 Kristýna Černá družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:33
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #22 Adriana Horáková (2:0).
25:20
Hostující hráčka s čislem 15 promarnila šanci a padá na zem.
24:32
Střela Bašové M. se odráží od helmy hostující brankářky.
22:31
Střela hostů končí v bloku
20:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:0).
15:12
Vyloučen hráč #10 Bára Brančová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování florbalky.