1:2
1:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 5:4
4. Vojtěch Procházka, 6. Vojtěch Procházka, 8. František Blažek, 27. Martin Pánek, 43. Tomáš Kucharič - 36. Tomáš Josefovič, 37. Martin Fenik, 48. Adam Kulík, 50. Viktor Chaloupka; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 42 - Karel Pergler 42; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:2;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 18:19
60:00
59:46
Poslední vteřiny zápasu jsou velmi vyhrocené.
59:07
Timeout FAT PIPE Start98
58:55
Znojemská hala nabrala energie díky povzbuzujícím fanouškům Znojma!
57:42
Jirásek střílí od mantinelu.
57:08
Číhal blokuje střelu Startu98.
56:35
Vyloučen hráč #88 Bohumil Piskáček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
49:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 Viktor Chaloupka, asistoval #40 Tomáš Josefovič (5:4).
49:20
Kucharič v šanci zvýšit, Pergler stihl zasáhnout.
47:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #88 Matyáš Kronovetr (5:3).
44:30
Procházka střílí, trefuje Perglerovu helmu.
42:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #14 Petr Číhal (5:2).
37:56
Blažek F. si parádně prohazuje obránce Startu98 a zakončuje střelou.
37:05
Přibilová tvrdá střela z půlky.
36:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #24 David Jirásek (4:2).
35:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #27 Vojtěch Doleček (4:1).
35:28
Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:33
Vyloučen hráč #96 Vojtěch Kún družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
33:43
Péc střílí, mimo.
33:11
Sedláček si našel prostor pro střelu, Start98 blokuje.
31:24
Ďuriška na Nováka, tomu bohužel střela nesedla.
29:06
Pískáčkův blokuje šanci Startu98.
28:05
Znojmo si vytvořilo hned několil šancí.
27:24
Vyloučen hráč #94 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za držení.
26:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek bez asistence (4:0).
26:17
Krásná střela Pánka ze středu končí za zády Perglera.
25:25
Hosté v plném počtu.
25:07
Pískáček střílí z poloviny.
23:23
Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za blokování florbalky.
22:18
Znojmo kombinuje.
21:18
Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování.
18:22
Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za blokování florbalky.
18:22
Přesilová hra tentokrát pro domácí, bude Znojmo uspěšnější a přinese jim další gól?
17:42
Kolář opět střílí z poloviny.
15:57
Znojmo v plném počtu.
15:24
Start98 kombinuje, Znojmo statečně brání.
13:57
Vyloučen hráč #8 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra bez florbalky.
13:57
Start98 si zahraje první přesilovou hru tohoto utkání.
13:33
Kolář posílá střelu na Bauera, ten bez problému chytá.
11:03
Blažek Š. se nyní dostal hned do několika rychlých střel, žádná nekončí za zády Perglera.
09:45
Znojmo kombinuje na útočné polovině.
07:43
Blažek Š. posílá na Perglera jedovatou střelu, ten je ale připraven.
07:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #21 Marek Hozman (3:0).
06:34
Sedláček zachraňuje situaci před Znojemskou bránou.
05:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #79 Martin Pánek (2:0).
05:04
Procházka má dnes opravdu svůj den a zvyšuje na 2:0.
04:48
Chaloupkova střela končí mimo bránu Znojma.
03:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jiří Šrámek (1:0).
01:21
Bauer parádně hasí šanci Startu98.
00:01
Úvofni buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Matěj Kolář, Adam Pospíchal, Martin Fenik, Martin Škorpa, Viktor Chaloupka
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Bohumil Piskáček, Martin Pánek, Vojtěch Procházka, Štěpán Blažek, Jiří Šrámek