2:4
2:1
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - BK REAL ROUDNICE n/L 4:8
38. Marek Sochor, 38. Marek Sochor, 44. Matouš Dašek, 47. David Matza - 3. Jaroslav Jaroš, 16. Štěpán Cvekl, 17. David Karpíšek, 22. Jaroslav Jaroš, 28. Štěpán Cvekl, 32. Jaroslav Jaroš, 36. Ondřej Cvekl, 60. Štěpán Cvekl; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Mucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Drobný 27 - Daniel Castrillo 23; po třetinách: 0:3, 2:4, 2:1;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
V zápase se nám od začátku nedařilo skoro nic a bohužel během utkání nedošlo  k takovému zlepšení, abychom ho otočili.
Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili s jasnou strategií, kterou se nám oproti předchozím utkáním podařilo plnit všechny tři třetiny. Konečně zápas za tři body. Děkujime pořadatelům, soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl bez asistence (4:8).
57:54
Děčín to zkouší bez brankáře
57:10
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
54:48
Vyloučen hráč #22 Radek Štulc družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
46:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:7).
43:23
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #91 Zdeněk Vážný (3:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:13
40:00
38:52
Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování florbalky.
37:47
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (2:7).
37:22
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor z trestného střílení (1:7).
35:33
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (0:7).
31:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #25 Jiří Šolta (0:6).
29:32
Drobnému cinklo břevno. Roudnice střílí co to jde. Jsou všude dřív, nooo zkrátka cejtí body. Děčín regulérně teče ve všech směrech
27:37
24:22
Děčín má přesilovku. Bohužel to neí poznat.... Roudnice je všude dřív
22:39
Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
21:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #39 Jiří Hádek (0:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
17:27
Cvekl si krásně prohodil na středu dva děčínské hráče a ladně - lehce- nenápadně vstřelil gol. Rychlost míčku byla asi tak 10km/h. No co! Na to se ale nikdo neptá. Gol jako gol!
16:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #65 David Karpíšek, asistoval #18 Daniel Pilař (0:3).
15:46
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #39 Jiří Hádek (0:2).
11:45
Vrátil ze skvělé pozice trefuje prsíčka roudnického golmana. To je zatím asi to nejvíc, co se tady stalo...
05:00
I přes všechna proti je zápas ve vysokém tempíčku
04:00
Dále nám v Novém Boru vypadla elektrika a zápas se opět posunul... Dnes večer si pustím film Hvězdy nám nepřály - je to totiž dneska dost trefné
03:00
Začátek utkání se nám krapítek opozdil. Rozhodčí měli menší autodefekt a tak se do dvojice k Muchovi musel připojit všudepřítomný Pítrs!
02:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #49 Ondřej Cvekl (0:1).