2:5
1:4
- : -

FBC Mohelnice - FBK Atlas Blansko 5:12
2. Jiří Valigura, 19. Petr Graclík, 27. Tomáš Šalda, 36. Matěj Bizek, 59. Martin Kubíček - 6. Lukáš Kučera, 10. Adam Kovařík, 16. Lukáš Kučera, 29. Milan Ducar, 34. František Fedra, 34. František Fedra, 37. Šimon Borek, 38. Vojtěch Fedra, 41. František Fedra, 47. Lukáš Kučera, 54. Lukáš Kučera, 56. Lukáš Kučera; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Jan Hublar 1, Jan Hampl 14 - David Tenora 35; po třetinách: 2:3, 2:5, 1:4;
Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér):
Do půlky zápasu jsme byli vyrovnaným soupeřem. Poté jsme odešli, jak v hlavách, tak i fyzicky. Soupeř zaslouženě vyhrál a gratuluju jim.
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Důležité utkání na hřišti soupeře jsme zvládli s přehledem. Celou dobu jsme měli zápas pod kontrolou a nepouštěli soupeře na dostřel. Opět se potrdila naše útočná síla. Dnes nám výborně zachytal golman a jsme rádi, že ať už naskočí do branky kdokoliv, máme tam jistotu. Děkujeme rozhodčím, divákům a hlavně všem našim hráčům, za dnešní předvedený výkon! Jedeme dál! Atlas!
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
58:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #29 Adam Navrátil (5:12).
58:55
Kubíček náhozem do brány snižuje brankový rozdíl
56:14
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
55:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (4:12).
53:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #6 Jan Frýdek (4:11).
51:58
Vyloučen hráč #95 Michal Vaněk družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:44
Zápas pokračuje ve stejném rozpoložení jako ve druhé třetině
46:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:10).
40:17
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:9).
37:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (4:8).
36:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #57 David Čermák (4:7).
35:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek bez asistence (4:6).
35:06
Bizek neskutečnou bakhendovou střelou skoruje
33:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (3:6).
33:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:5).
28:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Milan Ducar, asistoval #51 Dominik Janík (3:4).
28:33
Zápas se začíná přiostřovat
26:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (3:3).
26:40
Máme tu krásné vyrovnání v podání domácího Šaldy a Pudila.
18:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:3).
16:52
Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
15:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (1:3).
09:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #32 František Fedra (1:2).