3:1
2:1
- : -

F.A.T.R. Dubňany - FBK Atlas Blansko 8:2
4. Adam Zlatník, 10. Jan Janáč, 12. Adam Zlatník, 17. Adam Zlatník, 21. Jan Janáč, 24. Adam Zlatník, 25. David Říha, 25. Jan Janáč - 19. Jakub Šejnoha, 26. Lukáš Frýdek; rozhodčí: Jiří Obalil - Vojtěch Polách; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Studený ? - Matěj Komárek -8; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:1;
36:00
27:10
Vyloučen hráč #18 Alex Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
25:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #78 Lukáš Frýdek, asistoval #14 Jáchym Kuchař (8:2).
24:37
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč, asistoval #23 Adam Zlatník (8:1).
24:19
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #99 David Říha z trestného střílení (7:1).
24:00
24:00
23:07
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník bez asistence (6:1).
20:27
18:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Jakub Šejnoha, asistoval #91 Marek Stloukal (4:1).
16:57
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník, asistoval #7 Jan Janáč (4:0).
12:00
12:00
11:01
09:29
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč, asistoval #99 David Říha (2:0).
03:40
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Vojtěch Polách.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Matěj Komárek; hráči v poli: Kryštof Němec, Petr Bárta, Martin Kala, Radim Králík, Ondřej Kala